Co to są feromony?

Feromony to naturalnie występujące, lotne substancje chemiczne wydzielane przez organizmy żywe. Feromony to podstawa komunikacji zapachowej. Osobniki tego samego gatunku komunikują się za ich pomocą w celu wymiany informacji. W świecie zwierząt, samiec jest zdolny do zlokalizowania partnerki, mimo odległości często przekraczających kilometry. Te środki chemiczne, wytwarzane w okresie młodości, odpowiadają za łączenie się par w okresie godowym. Ludzie również wytwarzają feromony. Odpowiednie dla naszego gatunku.

 

Feromony skuteczne w działaniu

Czy feromony działają na ludzi?

Do niedawna uważano, iż produkcja feromonów u homo sapiens zaniknęła setki lat temu, ze względu na ich niezbyt przydatne właściwości. Jednak w roku 1986 specjaliści z USA dowiedli istnienia feromonów ludzkich. Są one wytwarzane w minimalnych ilościach zarówno przez kobiety, jak i mężczyzn. Dzięki zaawansowaniu technologicznemu, stało się możliwe uzyskanie syntetycznych, ludzkich feromonów. Są to dokładnie te same substancje, jakie wydziela człowiek. A są to: androstenol, androstenon oraz androsteron.
Udowodniono, iż te trzy związki mają olbrzymi wpływ na dobór partnera w naszym środowisku. Obecne są one w pocie, śluzie, wydzielinach.
Ze względu na nasz sposób życia - częste kąpiele, używanie środków dezodorujących, przyjmowanie tabletek - feromony, które wytwarzamy są w praktyce tłumione.
Zastosowanie syntetycznych feromonów, które znajdują się w naszych produktach umożliwia drastyczne zwiększenie swojego potencjału płciowego oraz zmianę własnego wizerunku.
Po użyciu produktów zawierających prawdziwe feromony, o dużym stężeniu, staje się widoczne, jak bardzo mogą one odmienić nasze życie.

Feromony mogą w znaczący sposób poprawić poziom komunikacji w każdej dziedzinie życia, od spraw intymnych, przez pracę, zabawę, sprawy domowe, czy też religijne. Wszystko, co tak naprawdę robią, to pomagają komunikować się. Fakt ten wykorzystywany jest w wielu aspektach życia.

Otwarcie drogi komunikacji

Feromony działają w sferze podświadomości, w umysłach osób, które je odbierają. Stosując odkrycia współczesnej, wysokorozwiniętej technologii chemicznej, możliwe jest, pewnego rodzaju, przechytrzenie natury. Dziś wiemy, że najważniejszą rolę w uczuciach odgrywa mózg i produkowane przez niego substancje chemiczne. Wiedząc jak i dlaczego pojawia się silne uczucie namiętności i pożądania, możemy je wywołać. Zdecydowana większość osób nieświadomie pozostaje bierna i poddaje się sterowaniu sobą poprzez własną podświadomość. Najciekawszą rzeczą, jeżeli chodzi o nasze produkty, jest możliwość zmiany pierwszego wrażenia i oceny, jaką wywieramy na spotykanym człowieku. Stajemy się bardziej przyjaźni, wrażliwi, ciepli, bardziej atrakcyjni seksualnie, mili i pewni siebie. Proszę zwrócić uwagę, że ma to znaczenie nie tylko w sferze bliskiego kontaktu z partnerem, ale również w pracy, w domu, wśród naszych bliskich. Feromony oddziaływują pozytywnie na każdą spotykaną osobę.
Wszystko co tak naprawdę robią, to pomagają się komunikować. Nosząc feromony, reakcje ludzi nie ograniczaja się wyłącznie do płci przeciwnej. Nasze produkty pomagają zarówno kobietom przeprowadzać transakcje z innymi kobietami, jak i mężczyznom zawierać umowy z innymi mężczyznami.
Feromony zwiększają, prawie automatycznie, wzrost poziomu zaufania. Najprościej ujmując, pomagają Twoim dobrym intencjom, by były naprawdę dobrze odebrane. Stajesz się człowiekiem wiarygodnym. Dzięki feromonom możesz wywołać bardzo dobre wrażenie na nowopoznanych osobach oraz dawnych znajomych.

Mimo że, wszystko to może brzmieć niewiarygodnie, należy mieć na uwadze, że wciąż zajmujemy się nauką, nie magią. To chemicy odkryli feromony.Ciekawostka:
Słowo feromon, z języka greckiego oznacza dosłownie 'przekaźnik podniecenia', co jest wynikiem połączenia wyrazów 'ferein' (niesie) oraz 'horme' (pobudzenie).