• Black week na Najlepszeferomony.pl
    do -30%
    OBNIŻKI NA NAJMOCNIEJSZE FEROMONY!
    Black week na Najlepszeferomony.pl Black week na Najlepszeferomony.pl

Najlepsze Feromony

Oferujemy szeroką gamę najlepszych feromonów. W ofercie mamy najmocniejsze feromony dostępne w Europie - Pheromax, The Edge, NPA, BTB. W naszym asortymencie są produkty feromonowe tylko i wyłącznie sprawdzone i polecane przez nas. Mamy dla Ciebie feromony damskie czyli działające pobudzająco na panów oraz feromony męskie działające pobudzająco na panie.

Jeśli używasz już swoich perfum to dla Ciebie w gamie naszych najlepszych produktów znalazły się feromony bezzapachowe, idealne do połączenia z własnymi perfumami. Nie masz swojego ulubionego zapachu a nie chcesz się bawić w mieszanie perfum z feromonami? Dla Ciebie zostały stworzone feromony zapachowe - gotowe mieszanki perfum z feromonami, niezwykle dobrze do siebie dopasowane.

Feromony pobudzają ukryte instynkty zarówno płci przeciwnej jak i osób używających je. Idealnie nadają się na spotkania biznesowe, towarzyskie oraz na imprezy czy dyskoteki. Mieszanki feromonowe działają pobudzająco na obszary mózgu, które odpowiedzialne są za emocje i nastawienie do drugiej osoby oraz także pożądanie. Najlepiej stosować je bezpośrednio na strefy erogenne w jak najmniejszych ilościach próbując dobrać odpowiednią dawkę w celu uzupełnienia własnej gamy feromonowej.