DOSTĘPNE METODY PŁATNOŚCI

 

 

 

Zwykły przelew bankowy

 

Płatność zwykłym przelewem możesz wykonać logując się na konto swojego banku lub zlecając przelew np. na poczcie. Przy wyborze klasycznej formy przelewu prosimy o dokonanie wpłaty za zakupiony towar (łącznie z kosztami wysyłki) na nasze konto :

 

Dane do przelewu wykonywanego z polskiego banku:

Numer konta: 41 1140 2004 0000 3602 7478 4714

Nazwa właściciela konta: DANCO

Nazwa banku: mBank

 

Dane do przelewu wykonywanego z banku poza POLSKĄ:

The Bank account number: PL 41 1140 2004 0000 3602 7478 4714

The Bank account name: DANCO

SWIFT: BREXPLPWMBK

The name of the bank: mBank S.A. FORMERLY BRE BANK S.A. (RETAIL BANKING) LODZ, al. Piłsudskiego 3, 90-368 Łódź

SORT CODE - 11402004

 

Płatność kartą kredytową lub konto PayPal

 

Wybierając płatność przez PayPal, na końcu procesu składania zamówienia zostaniesz przekierowany bezpośrednio do systemu PayPal. Jeżeli posiadasz już konto PayPal, możesz się zalogować za pomocą swoich danych użytkownika i potwierdzić płatność. W przypadku gdy nie posiadasz konta możesz również zalogować się jako gość, zapłacić kartą kredytową lub utworzyć nowe konto PayPal, a następnie potwierdzić płatność.

Realizacja Twojego zamówienia rozpocznie się, gdy tylko płatność zostanie u nas zaksięgowana, przeważnie trwa to zaledwie kilka minut. Po dokonaniu płatności w systemie PayPal, otrzymasz od nas potwierdzenie złożenia zamówienia. Zwróć jednak uwagę na to, że czasem może dojść na stronach PayPal do błędów, na które nie mamy wpływu. Skontaktuj się wtedy z nami lub wybierz inną formę płatności.

 

 

 

 

Błyskawiczny przelew elektroniczny

Dzięki współpracy z renomowanym serwisem Przelewy24.pl, który obsługuje wpłaty w wielu sklepach internetowych oraz znanych serwisach, możemy zaoferować możliwość opłacenia zamówienia za pomocą błyskawicznego przelewu z szrokiej oferty banków. Ta forma zapłaty oferuje bardzo szybką formę przelewu a pieniądze znajdują się niemal natychmiast na naszym koncie co umożliwia bezwłoczną realizację zamówienia.

Serwis Przelewy24 ściśle przestrzega wielu procedur bezpieczeństwa niezbędnych do bezproblemowego przekazania nam pieniędzy za zamówienie. Proponowane formy płatności są zabezpieczone w najwyższym stopniu, a Klient zyskuje pewność, że należności dotrą zawsze do sprzedawcy.

 

Ciągle wzbogacana lista metod płatności zawiera płatności przelewami elektronicznymi między innymi z następujących banków:

 

 

 

Pobranie - płatność przy odbiorze przesyłki

 

Przy wyborze tej formy płatności należy uiścić wyliczoną kwotę kurierowi w momencie odbioru przesyłki bądź w przypadku dostawy Paczkomatem - posiadać przy sobie aktywną kartę płatniczą lub kredytową