WSZYSTKIE ZAMÓWIENIA OD KWOTY 99 zł

DOSTARCZAMY NA TERENIE POLSKI ZA DARMO!

 

 

PRZEWOŹNIKSPOSÓB PŁATNOŚCIKOSZT PRZESYŁKICZAS DOSTAWYINFORMACJE
Wartość zamówienia powyżej 99 złWartość zamówienia do 99 zł
Przelew zwykły lub płatności elektroniczne ZA DARMO 15.99 zł 24h Paczka zostanie dostarczona prosto do domu.

Otrzymasz mail z numerem przesyłki, będziesz miał możliwość śledzenia statusu paczki.

Płatność przy odbiorze przesyłki ZA DARMO

21.99 zł

Przelew zwykły lub płatności elektroniczne ZA DARMO 9.99 zł 1-3 dni roboczych Paczka zostanie dostarczona do wybranej przez Ciebie placówki.

Otrzymasz sms/mail z informacją o paczce, będziesz miał możliwość śledzenia statusu paczki i zostaniesz poinformowany gdy przesyłka będzie gotowa do dobioru we wskazanym przez Ciebie Urzędzie Pocztowym

Płatność przy odbiorze przesyłki ZA DARMO 15.99 zł
Przelew zwykły lub płatności elektroniczne ZA DARMO 14.99 zł 1-2 dni roboczych Paczka zostanie dostarczona prosto do domu.

Otrzymasz mail z numerem przesyłki, będziesz miał możliwość śledzenia statusu paczki.

Płatność przy odbiorze przesyłki ZA DARMO 20.99 zł
Przelew zwykły lub płatności elektroniczne ZA DARMO 9.99 zł 1-2 dni roboczych Paczka zostanie dostarczona do wybranego paczkomatu.

Otrzymasz sms/mail z numerem przesyłki i kodem do odbioru, będziesz miał możliwość śledzenia statusu paczki.

Na odbiór paczki masz 3 dni.

Płatność przy odbiorze przesyłki ZA DARMO 15.99 zł

 

 

Cennik przesyłek zagranicznych do krajów Unii Europejskiej:

Poczta Polska Europa, przelew lub płatności elektroniczne: 29.99 zł

 

 UWAGA! Zamówienia realizujemy chronolgicznie według kolejności wpłynięcia. Czas od złożenia zamówienia do dostarczenia pod wskazany adres uzależniony jest od różnych czynników, między innymi od liczby zamówień w danym dniu. Dlatego jeżeli zależy Ci szczególnie na czasie napisz to w zamówieniu w polu uwag, zrobimy wszystko co w naszej mocy aby maksymalnie przyspieszyć realizację Twojego zamówienia. Pamietaj, że podany powyżej czas jest liczony od momentu wysłania paczki.

 

 

DOSTĘPNE METODY PŁATNOŚCI

 

 

 

Zwykły przelew bankowy

 

Płatność zwykłym przelewem możesz wykonać logując się na konto swojego banku lub zlecając przelew np. na poczcie. Przy wyborze klasycznej formy przelewu prosimy o dokonanie wpłaty za zakupiony towar (łącznie z kosztami wysyłki) na nasze konto :

 

Dane do przelewu wykonywanego z polskiego banku:

Numer konta: 41 1140 2004 0000 3602 7478 4714

Nazwa właściciela konta: DANCO

Nazwa banku: mBank

 

Dane do przelewu wykonywanego z banku poza POLSKĄ:

The Bank account number: PL 41 1140 2004 0000 3602 7478 4714

The Bank account name: DANCO

SWIFT: BREXPLPWMBK

The name of the bank: mBank S.A. FORMERLY BRE BANK S.A. (RETAIL BANKING) LODZ, al. Piłsudskiego 3, 90-368 Łódź

SORT CODE - 11402004

 

 

 

 

Płatność kartą kredytową lub konto PayPal

 

Wybierając płatność przez PayPal, na końcu procesu składania zamówienia zostaniesz przekierowany bezpośrednio do systemu PayPal. Jeżeli posiadasz już konto PayPal, możesz się zalogować za pomocą swoich danych użytkownika i potwierdzić płatność. W przypadku gdy nie posiadasz konta możesz również zalogować się jako gość, zapłacić kartą kredytową lub utworzyć nowe konto PayPal, a następnie potwierdzić płatność.

Realizacja Twojego zamówienia rozpocznie się, gdy tylko płatność zostanie u nas zaksięgowana, przeważnie trwa to zaledwie kilka minut. Po dokonaniu płatności w systemie PayPal, otrzymasz od nas potwierdzenie złożenia zamówienia. Zwróć jednak uwagę na to, że czasem może dojść na stronach PayPal do błędów, na które nie mamy wpływu. Skontaktuj się wtedy z nami lub wybierz inną formę płatności.

 

 

 

 

Błyskawiczny przelew elektroniczny

Dzięki współpracy z renomowanym serwisem Przelewy24.pl, który obsługuje wpłaty w wielu sklepach internetowych oraz znanych serwisach, możemy zaoferować możliwość opłacenia zamówienia za pomocą błyskawicznego przelewu z szrokiej oferty banków. Ta forma zapłaty oferuje bardzo szybką formę przelewu a pieniądze znajdują się niemal natychmiast na naszym koncie co umożliwia bezwłoczną realizację zamówienia.

Serwis Przelewy24 ściśle przestrzega wielu procedur bezpieczeństwa niezbędnych do bezproblemowego przekazania nam pieniędzy za zamówienie. Proponowane formy płatności są zabezpieczone w najwyższym stopniu, a Klient zyskuje pewność, że należności dotrą zawsze do sprzedawcy.

 

Ciągle wzbogacana lista metod płatności zawiera płatności przelewami elektronicznymi między innymi z następujących banków:

 

 

 

 

Pobranie - płatność przy odbiorze przesyłki

 

Przy wyborze tej formy płatności należy uiścić wyliczoną kwotę kurierowi w momencie odbioru przesyłki bądź w przypadku dostawy Paczkomatem - posiadać przy sobie aktywną kartę płatniczą lub kredytową