WSZYSTKIE ZAMÓWIENIA OD KWOTY 169 zł

DOSTARCZAMY NA TERENIE POLSKI ZA DARMO!

 

PRZEWOŹNIK SPOSÓB PŁATNOŚCI KOSZT PRZESYŁKI CZAS DOSTAWY INFORMACJE
Wartość zamówienia powyżej 169 zł Wartość zamówienia do 169 zł
kurier logo Przelew zwykły lub płatności elektroniczne ZA DARMO !

18.99 zł

24h Paczka zostanie dostarczona prosto do domu przez firmę kurierską DPD.

Możliwość śledzenia statusu paczki jak również płatność przy odbiorze kartą lub gotówką.

Czas dostawy liczy się od momentu nadania paczki.

kurier logo pobranie Płatność przy odbiorze przesyłki ZA DARMO !

22.99 zł

paczkomaty Przelew zwykły lub płatności elektroniczne ZA DARMO !

16.99 zł

1-2 dni roboczych Paczka zostanie dostarczona do wybranego paczkomatu.

Zostanie wysłany sms/mail z numerem przesyłki i kodem do odbioru, istnieje możliwość śledzenia statusu paczki jak również płatność przy odbiorze kartą płatniczą, kredytową lub za pomocą linka do szybkich płatności.

Czas dostawy liczy się od momentu nadania paczki.

Na odbiór paczki są 2 dni.

paczkomaty logo pobranie Płatność przy odbiorze przesyłki ZA DARMO !

19.99 zł

 

Cennik przesyłek zagranicznych do krajów Unii Europejskiej:

Kurier DHL Europa, przelew lub płatności elektroniczne: 89 zł

 

 UWAGA! Zamówienia realizujemy chronolgicznie według kolejności wpłynięcia. Czas od złożenia zamówienia do dostarczenia pod wskazany adres uzależniony jest od różnych czynników, między innymi od liczby zamówień w danym dniu. Dlatego jeżeli zależy Ci szczególnie na czasie napisz to w zamówieniu w polu uwag, zrobimy wszystko co w naszej mocy aby maksymalnie przyspieszyć realizację Twojego zamówienia. Pamietaj, że podany powyżej czas jest liczony od momentu wysłania paczki.

 

 

DOSTĘPNE METODY PŁATNOŚCI

 

 

Przelew bankowy

 Przelew na konto

Płatność zwykłym przelewem możesz wykonać logując się na konto swojego banku lub zlecając przelew np. na poczcie. Przy wyborze klasycznej formy przelewu prosimy o dokonanie wpłaty za zakupiony towar (łącznie z kosztami wysyłki) na nasze konto :

 

Dane do przelewu wykonywanego z polskiego banku:

Numer konta: 41 1140 2004 0000 3602 7478 4714

Nazwa właściciela konta: DANCO

Nazwa banku: mBank

 

Dane do przelewu wykonywanego z banku zlokalizowanego poza POLSKĄ:

The Bank account number EUR: PL 82 1140 2004 0000 3312 0407 4290

The Bank account number PLN: PL 41 1140 2004 0000 3602 7478 4714

The Bank account name: DANCO

SWIFT: BREXPLPWMBK

The name of the bank: mBank S.A. FORMERLY BRE BANK S.A. (RETAIL BANKING) LODZ, al. Piłsudskiego 3, 90-368 Łódź

SORT CODE - 11402004

 

 

Płatność kartą kredytową lub konto PayPal

 

Wybierając płatność przez PayPal, na końcu procesu składania zamówienia zostaniesz przekierowany bezpośrednio do systemu PayPal. Jeżeli posiadasz już konto PayPal, możesz się zalogować za pomocą swoich danych użytkownika i potwierdzić płatność. W przypadku gdy nie posiadasz konta możesz również zalogować się jako gość, zapłacić kartą kredytową lub utworzyć nowe konto PayPal, a następnie potwierdzić płatność.

Realizacja Twojego zamówienia rozpocznie się, gdy tylko płatność zostanie u nas zaksięgowana, przeważnie trwa to zaledwie kilka minut. Po dokonaniu płatności w systemie PayPal, otrzymasz od nas potwierdzenie złożenia zamówienia. Zwróć jednak uwagę na to, że czasem może dojść na stronach PayPal do błędów, na które nie mamy wpływu. Skontaktuj się wtedy z nami lub wybierz inną formę płatności.

 

 

Błyskawiczny przelew elektroniczny

Dzięki współpracy z renomowanym serwisem Przelewy24.pl, który obsługuje wpłaty w wielu sklepach internetowych oraz znanych serwisach, możemy zaoferować możliwość opłacenia zamówienia za pomocą błyskawicznego przelewu z szrokiej oferty banków. Ta forma zapłaty oferuje bardzo szybką formę przelewu a pieniądze znajdują się niemal natychmiast na naszym koncie co umożliwia bezwłoczną realizację zamówienia.

Serwis Przelewy24 ściśle przestrzega wielu procedur bezpieczeństwa niezbędnych do bezproblemowego przekazania nam pieniędzy za zamówienie. Proponowane formy płatności są zabezpieczone w najwyższym stopniu, a Klient zyskuje pewność, że należności dotrą zawsze do sprzedawcy.

 

Ciągle wzbogacana lista metod płatności zawiera płatności przelewami elektronicznymi między innymi z następujących banków:

 

 

Pobranie

Platność przy odbiorze

Przy wyborze tej formy płatności należy uiścić wyliczoną kwotę kurierowi w momencie odbioru przesyłki bądź w przypadku dostawy Paczkomatem - posiadać przy sobie aktywną kartę płatniczą lub kredytową