Przykładamy szczególną wagę do dyskrecji przesyłek. Zamówione artykuły pakowane są w szare kartony owijane czarną folią stretch, dodatkowo oklejane taśmą lub w przypadku bardzo małych produktów w nieprzeźroczyste koperty bąbelkowe. Przesyłki są przygotowywane w ten sposób, aby nie było możliwości zobaczenia zawartości bez uprzedniego rozpakowania.

 

 

Na żadnym zewnętrznym, widocznym elemencie paczki nie ma informacji sugerujących z jakiego sklepu pochodzi przesyłka, ani co znajduje się w środku.

 

 

Na etykiecie nie widnieje nazwa sklepu ani jego adres e-mail.

 

 

PAMIETAJ!

Nie musisz odbierać przesyłki w domu, możesz ją odebrać w paczkomacie Inpost lub w dowolnym Urzędzie Pocztowym.

Wybierz odpowiednią formę dostawy "Paczkomat" lub "Poczta-Polska odbiór w Urzędzie Pocztowym" i czekaj na wiadomość sms z informacją kiedy przesyłka będzie do odbioru.

 

  • Paczkomat – dyskretna i wygodna forma odbioru. Paczkę możesz odebrać o każdej porze z wybranego przez Ciebie punktu, bez kolejek i potrzeby komunikacji z kimkolwiek. Nie ma w tym przypadku awiza – kod do otwarcia paczkomatu i informację o możliwości odebrania paczki dostaniesz SMS-em i na e-mail.

 

 

  • Poczta-Polska odbiór w Urzedzie Pocztowym - paczka jest wysyłana do wskazanego przez Ciebie Urzędu Pocztowego i tam czeka na odbiór. Nie jest dostarczana na adres domowy. Nie musisz się martwić o przychodzące na adres domowy awiza – informację o możliwości odbioru przesyłki otrzymasz sms-em i na adres e-mail. Do odbioru potrzebny będzie ważny dokument stwierdzający tożsamość adresata.

 

 

  • Przesyłka kurierska – paczka jest dostarczana przez listonosza lub kuriera, odbierana przez osobę, którą dostawca przesyłki zastanie na miejscu doręczenia. W większości przypadków kurier kontaktuje się telefonicznie przed dostawą przesyłki.

 

 

 

Ochronę Twoich danych gwarantuje Ustawa o ochronie danych osobowych z 29.08.1997 r (Dz. U. Nr 133, poz. 883) oraz Ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 133, poz. 1204).