Próbka 1 ml King with PheroStrong Men pozwala sprawdzić zapach na skórze przed zakupem większej pojemności. Drzewno-aromatyczna kompozycja z mandarynką, jabłkiem, cynamonem i szałwią, sercem paczuli, rozmarynu i lawendy oraz bazą drzewa sandałowego i oliwki, z dodatkiem feromonów
Uwaga: ostatnie sztuki na stanie
Data dostępności
Kupując ten produkt otrzymasz 1 punkt lojalnościowy. Za Twój aktualny koszyk dostaniesz 1 punkt które mają wartość 0,20 zł.
King with PheroStrong Men – 1 ml (próbka) to wygodny sposób, aby sprawdzić, jak ta drzewno-aromatyczna kompozycja rozwija się na Twojej skórze oraz czy pasuje do Twojego stylu. Mała pojemność wystarcza na kilka aplikacji – możesz przetestować ją w różnych warunkach: w pracy, na mieście i podczas spokojnego dnia „na luzie”.
Otwarcie jest świeże i soczyste: mandarynka oraz jabłko przełamane cynamonem i aromatyczną szałwią. Po chwili pojawia się mocniejsze, męskie serce: paczula, rozmaryn i lawenda. Finisz jest elegancki i ciepły: drzewo sandałowe z akcentem oliwki. Formuła zawiera dodatek feromonów.
| Dozownik | Zakraplacz |
| Pojemność | 1ml |