Love & Desire damskie 100 ml

Jedne z najczęściej kupowanych feromonów zapachowych damskich

Wysyłamy w 24h!

121,29 zł

-33,31 zł

87,98 zł

Dodaj do listy życzeń

Nie ma punktów za ten produkt, ponieważ już jest na niego promocja.


love desire damskieJak działają feromony Love Desire?

 

Feromony oraz perfumy z ich dodatkiem działają niewidzialnie, naturalnie. Zapach Love Desire jest bardzo męski, zdecydowany i hipnotyzujący. feromony zaś nie mają zapachu, nie są wyczuwalne ani dla Ciebie, ani dla osób otaczających Cię. Stosując Love Desire, nie musisz już używać innych zapachów.


love desire działanie 

Love Desire pomoże Ci gdy:

 

 • chcesz nawiązać nowe znajomości
 • chciałbyś poflirtować
 • szukasz swojej drugiej połówki

 

Love Desire przedewszytkim pomaga utrzymać lepszy kontakt z ludźmi.


love desire opinie

 

 

Co tak właściwie feromony Love Desire zmieniają w Tobie?

 

 • zwracasz na siebie większą uwagę
 • wzmocniają pewność siebie w każdej sytuacji
 • wzbudzają sympatię i szacunek
 • stajesz się bardziej atrakcyjną w oczach swoich i innych ludzi

 

Feromony są naturalnym kanałem komunikacji między ludźmi, dlatego działają na każdego.


Jeśli chciałabyś swobodnie zawierać nowe znajomości i nadal pozostać sobą, zdaj się na naturalne, sprawdzone sposoby - na feromony. Każdemu z nas brakuje czasem odwagi w relacjach damsko-męskich. Bywa, że czujemy się zbyt mało atrakcyjni, co z kolei blokuje nas i mamy opory przed rozpoczęciem rozmowy z interesującą nas osobą. Na atrakcyjność wpływa nie tylko nasz wygląd, ale także "to coś" , nasz wewnętrzny magnetyzm.

Pod wpływem działania feromonów zmieniasz się nie Ty, tylko ludzie, z którymi przebywasz. Feromony wysyłają do nich niewidzialny sygnał, podkreślający Twoją siłę i magnetyzm.

 

Feromony Love Desire oparte na wielu składnikach wykorzystywane są ze znakomitym rezultatem przez bizneswoman. Kobiety pracujące w branży handlowej, stosujące Love Desire, zauważyły znaczny wzrost sprzedaży swych produktów. Z kolei np. kelnerki wyraźnie odczuły, że po zastosowaniu feromonów Love Desire dostają więcej napiwków.

love desire ocena

 

 

Jak pachnie Love Desire dla kobiet?

 

 

love desire zapach

 

 

To seksowny, owocowo-kwiatowy zapach dla stanowczych, niezależnych kobiet, które wiedzą czego chcą i nie wahają się po to sięgnąć. To bardzo kobiecy zapach: zmysłowy, wyrafinowany, silny, gorący i niepokorny. Prowokuje i fascynuje, powoduje spore zamieszanie w głowach mężczyzn, robi wiele, oprócz jednego - nie zobojętnia. Na zapach Love Desire składają się nuty zapachowe: czarna porzeczka, gruszka, włoska klementynka, pomarańcza, kwiat imbiru, nasiona hibiskusa, frezja, kalifornijskie drzewo cedrowe i wanilia.

 

 

Love Desire - oryginalna, niezwykle skuteczna mieszanka 4 feromonów

 

Większość dostępnych w sprzedaży feromonów bazuje na związkach chemicznych: androstenolu i androstenonie. Feromony Love Desire jako jedyne posiadają kolejne dwa ważne składniki: androsteron i androstadienon. Formuła ta została stworzona specjalnie po to, by zapewnić Ci maksymalne efekty.


love desire feromony

 

 

Takiej formuły próżno szukać na rynku. Tylko nasze feromony Love Desire mają czteroskładnikowe, unikalne połączenie składników.

 

 

 

 • Androstenon To zapach wytwarzany głównie przez kobiety dominujące. Zapach ten sygnalizuje siłę wśród osobników tej samej płci. Służy kobietom do przyciągnięcia uwagi mężczyzn i wzbudzenia ich zainteresowania. Kobiety przebywające w warunkach dużej rywalizacji mają dużo wyższy poziom stężenia tego feromonu. Androstenonu warto także używać chcąc wzbudzić większy respekt i dominację. Wykorzystanie androstenonu w Love Desire szczególnie wpływa na powodzenie u mężczyzn.

 

 • Androsteron To najbardziej kobiecy ze wszystkich składników. Wywołuje efekt dominacji, ale nie wpływa na efekt agresji, stwarzając raczej aurę bezpieczeństwa. Naturalnie ujawnia się u spokojnych samic, typu Alpha.
 • Copulins należy do grupy feromonów damskich. Wywołuje niesamowity efekt wzbudzania zainteresowania wśród mężczyzn, co sprawia, że stał się najpopularniejszym spośród feromonów damskich. Badanie Astrid Jutte dowiodło, że Capulins regularnie zwiększa poziom testosteronu u mężczyzn o minimum 150%. Efekt działania Copulonis ma kompleksowy wpływ na postrzeganie kobiety w towarzystwie mężczyzn. Szybko wzbudza podniecenie dla którego atrakcyjność fizyczna schodzi na drugi plan.
 • Estratetraenol  uznawany jest za prawdziwy kobiecy feromon. Estratetraenol nawet w dużych dawkach pozostaje bezwonnym. Pomimo braku zapachu w specyficzny sposób aktywuje ludzki mózg. Szczególną wrażliwość na działanie estratetraenolu wykazują dominujący mężczyźni. Niewielkie dawki wpływają na zmianę nastroju oraz pobudzają seksualnie. 

 

Działanie każdego z tych feromonów poparte jest badaniami naukowymi i jest już powszechnie znane.

 

Stosowanie

Love Desire mogą stosować osoby w każdym wieku. Po prostu rozpyl perfumy tak jak robiłeś to do tej pory ze swoimi ulubionymi zapachami.

Love Desire dla kobiet występuje w trzech pojemnościach:

 

 • 100 ml - do codziennego użytku
 • 50 ml - do codziennego użytku
 • 15 ml - intensywne feromony (stosuj 1-2 krople)

 

love desire porownanie

 

(Kliknij aby powiększyć)


 

Nagrody dla Love Desire


erotrendy2014_3.jpglaur-konsumenta-odkrycie2014_1.jpg

 

Love Desire otrzymał nominację do prestiżowej Nagrody Konsumentów EROtrendy 2014 w kategorii "Najlepszy Produkt" oraz LAUR KONSUMENTA ODKRYCIE ROKU 2014.

Stężenie feromonów Średnie
Dozownik Atomizer
Pojemność 100ml

Opinie

Napisz opinię

Love & Desire damskie 100 ml

Love & Desire damskie 100 ml

Jedne z najczęściej kupowanych feromonów zapachowych damskich

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: