Love & Desire PREMIUM EDITION damskie 100 ml

Wysyłamy w 24h!

168,98 zł

-40,00 zł

128,98 zł

Nie ma punktów za ten produkt, ponieważ już jest na niego promocja.


Love Desire PREMIUM EDITION dla kobiet
 

Jak działają feromony Love & Desire?


Feromony zapachowe Love Desire Premium działają naturalnie w niewidzialny dla ludzi sposób. Zapach Love & Desire jest niezwykle kobiecy, seksowny i hipnotyzujący, feromony sane w sobie nie mają zapachu, nie są wyczuwalne ani dla Ciebie, ani dla osób trzecich, działają na podświadomość. Stosując perfumy z feromonami, nie musisz już używać innych zapachów.

 


200% WIĘKSZE ZAINTERESOWANIE - Love&Desire Premium Edition to niesamowite, naturalne feromony, których zadaniem jest przyciągniecie uwagi całego otoczenia i skupienie jej na Tobie.
WZROST ATRAKCYJNOŚCI I PEWNOŚCI SIEBIE - Wystarczy jedna dawka, by cały dzień wszyscy zwracali na Ciebie uwagę. Przyciągnij innych ludzi i odkryj siłe Love&Desire. Dzięki feromonom Twoja atrakcyjność wzrośnie o ponad 200%, a Ty będziesz mogła czuć się bardziej kobieca i pewna siebie.
LEPSZY KONTAKT Z LUDŹMI - Love&Desire wpływają pozytywnie na nawiązywanie kontaktów i zacieśnianie więzi. Flirt czy zwykła rozmowa staną się znacznie łatwiejsze!
4 NAJSILNIEJSZE FEROMONY - Mieszanka 4 niezwykle silnych feromonów, z których każdy działa wzmacniając sile feromonów. Tylko Love&Desire zapewni Ci w pełni wszechstronne podniesienie Twojej atrakcyjności.

 

 

Używaj feromonów Love & Desire Premium aby:

 

poznać drugą połówkę


mieć lepszy kontakt z ludźmi, z którymi często przebywasz, np. w pracy


nawiązać nowe znajomości


niezobowiązująco poflirtować


 

Feromony Love & Desire oparte na wielu składnikach wykorzystywane są ze znakomitym rezultatem przez bizneswoman. Kobiety pracujące w branży handlowej, stosujące Love & Desire, zauważyły znaczny wzrost sprzedaży swych produktów. Z kolei np. kelnerki wyraźnie odczuły, że po zastosowaniu feromonów Love & Desire dostają więcej napiwków.

Jak pachnie Love & Desire dla kobiet?
To seksowny, owocowo-kwiatowy zapach dla stanowczych, niezależnych kobiet, które wiedzą czego chcą i nie wahają się po to sięgnąć. To bardzo kobiecy zapach: zmysłowy, wyrafinowany, silny, gorący i niepokorny. Prowokuje i fascynuje, powoduje spore zamieszanie w głowach mężczyzn, robi wiele, oprócz jednego - nie zobojętnia.


Zapach Love & Desire składają się: czarna porzeczka, gruszka, włoska klementynka, frezja, kalifornijskie drzewo cedrowe, pomarańcza, kwiat imbiru, nasiona hibiskusa, i wanilia.

 

 

Love & Desire składa się z 4 feromonów:


Androstenol - Jest produkowany w okresie dojrzewania i ma bardzo silne działanie. Jego poziom jest zwykle wyższy u kobiet dominujących. Wpływa na wzbudzenie atrakcyjności u mężczyzn jak i u innych kobiet i ma socjalne znaczenie przy nawiązywaniu kontaktów i utrzymywaniu spójności grupy. Mężczyźni w wieku od 20 do 50 lat są szczególnie wyczuleni na jego zapach.


Androsteron - To najbardziej kobiecy ze wszystkich składników. Wywołuje efekt dominacji, ale nie wpływa na efekt agresji, stwarzając raczej aurę bezpieczeństwa. Naturalnie ujawnia się u spokojnych samic, typu Alpha.


Androstadienon - "Feromon miłości", który wpływa na zmianę nastroju u mężczyzn. Wiele badań nad tym feromonem wskazuje, że silne oddziałuje na aktywność mózgu mężczyzn. Świadczy o tym wzrost uwagi, poznania, poprawa nastróju


Androstenon - To zapach wytwarzany głównie przez kobiety dominujące. Zapach ten sygnalizuje siłę wśród osobników tej samej płci. Służy kobietom do przyciągnięcia uwagi mężczyzn i wzbudzenia ich zainteresowania. Kobiety przebywające w warunkach dużej rywalizacji mają dużo wyższy poziom stężenia tego feromonu. Androstenonu warto także używać chcąc wzbudzić większy respekt i dominację. Wykorzystanie androstenonu w Love&Desire szczególnie wpływa na powodzenie u mężczyzn.
Stosowanie


Love & Desire mogą stosować osoby w każdym wieku. Po prostu rozpyl perfumy tak jak robiłeś to do tej pory ze swoimi ulubionymi zapachami.

 

 

(Kliknij aby powiększyć)

Stężenie feromonów Bardzo mocne
Dozownik Atomizer
Pojemność 100ml

Opinie

Napisz opinię

Love & Desire PREMIUM EDITION damskie 100 ml

Love & Desire PREMIUM EDITION damskie 100 ml

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: