BTB SUPREME for Man

Poznaj BTB. Najbardziej zaawansowane technicznie feromony na rynku europejskim.

Wysyłamy w 24h!

358,99 zł

Dodaj do listy życzeń

Kupując ten produkt otrzymasz 35 punktów lojalnościowych. Za Twój aktualny koszyk dostaniesz 35 punktów które mają wartość 7,00 zł.


najlepsze-feromony-BTB-3ml-men.jpgBTB
to produkt o bardzo zaawansowanym składzie chemicznym, powstał na podstawie wielu lat badań. Każdy flakon 10ml zawiera 4mg feromonów o czystości powyżej 99%, jest praktycznie bezwonny przez co może być stosowany dyskretnie.

Jak działa BTB?


BTB nazwać można magnesem społecznym. Działa jak zapachowy afrodyzjak. Zarówno kobiety, jak mężczyźni chętniej Cię słuchają, są szczerze zainteresowani Twoją osobą i tym co mówisz. Ludzie patrzą na Ciebie z podziwem i uznaniem. Wzbudzasz respekt mężczyzn oraz szczere zainteresowanie kobiet. Stają się otwarci, gadatliwi, zwierzają się, są bliscy i bezpośredni. Jeżeli jesteś z partnerem blisko, feromony zawarte w BTB spotęgują Wasze doznania erotyczne.

BTB to feromony, które w pierwszej kolejności otwierają ludzi, następnie w kontekście erotycznym stymulują seksualnie. Ludzie są bardziej zrelaksowani, czują się przy Tobie komfortowo.Ze względu na fakt, iż BTB poprawia kontakt i otwiera ludzi, jest idealnym produktem również dla zastosowań biznesowych. W sytuacjach intymnych BTB potęguje doznania Twojej partnerki (lub partnera), sprawiając, że chwile, które z Tobą przeżywa stają się chwilami, które pamiętać będzie do końca swojego życia.

Wśród ludzi zauważyć możesz:

  • rozmowność i zaczepianie
  • zwracanie uwagi, zainteresowanie Twoją osobą
  • zauważalny podziw ze strony innych ludzi, szukanie Twojej aprobaty
  • zwiększona uwaga i koncentracja na Twojej wypowiedzi
  • zwiększony szacunek
  • niechęć wkraczanie na Twoje terytorium
  • hipnotyczne zawieszanie spojrzenia przez dłuższy czas na Twojej osobie
  • zwiększone podniecenie i ochota na seks w sytuacjach intymnych

 

najlepsze-feromony-BTB-3ml-men-1.jpg

 

Jak na BTB for Men reagują kobiety?


BTB for Man to zapach prawdziwego samca. Sześć czystych feromonów ludzkich podkreśla Twoją osobowość i sprawia, że postrzegany jesteś przez otoczenie jako stanowczy i dominujący samiec, ale jednocześnie mężczyzna, któremu warto ufać i do którego warto się zbliżyć.
Kobiety chcą przebywać bliżej Ciebie, zaczepiają Cię i otwierają się przed Tobą. Niektóre stają się rozmowne, gawędziarskie i ekstremalnie przyjazne. Okazują bardzo szczere zainteresowanie Twoją osobą.

Możesz zauważyć oznaki flirtowania, fizycznego zbliżania się, przytulania i ocierania. Kobiety stają się uległe i tolerancyjne, co zauważyć możesz po mowie ciała oraz częstym kontakcie wzrokowym. Kobiety w Twoim bliskim otoczeniu stają się zrelaksowane i zadziwiająco spokojne.

Jak BTB wpływa na Ciebie?

 

Czujesz, że potrzebujesz więcej odwagi i pewności siebie? Feromony zawarte w BTB wpływają również na Ciebie. Związki te bezpośrednio stymulując narząd nosowo-lemieszowy w Twoim nosie sprawiają, że stajesz się bardziej pobudzony, pewny siebie, śmiały i towarzyski. Jeżeli potrzebujesz dodatkowej dawki adrenaliny i komunikatywności, BTB jest najlepszym wyborem, poprawia Twoje samopoczucie, może również wpływać na zwiększenie Twojego libido.

 

Jak pachnie BTB?


Każdy 10ml flakon zawiera 4mg czystych feromonów w alkoholu etylowym. BTB sprawi, że Twój zapach nabierze zupełnie nowego wymiaru. Aby dać Tobie możliwość stosowania BTB wraz z własnymi perfumami, BTB nie zawiera żadnych dodatków zapachowych.

Zaaplikuj kilka kropel BTB na nadgarstki oraz szyję, użyj perfum jak co dzień i baw się dobrze!

 

BTB-pocket-big.jpg

 

Dla kogo?


BTB jest produktem uniwersalnym, który sprawdza się bardzo dobrze zarówno w pracy, podczas zajęć na uczelni, podczas rozmów biznesowych, ale przede wszystkim podczas wieczornych spotkań z partnerem. Ze względu na swoją wysoką skuteczność, BTB to dobry produkt, aby rozpocząć swoją przygodę z feromonami.

 

Co zawiera BTB for Men?


BTB jako jedyne feromony na rynku, zawierają wysokie stężenie Androstadienonu i Estratetraenolu, których skuteczność potwierdzają liczne badania naukowe. W 10ml flakonie wyczujesz sześć starannie dobranych feromonów wpływających na płeć przeciwną. Proporcje feromonów zostały tak dobrane, aby podkreślić Twoją atrakcyjność, sprawić, by ludzie się przy Tobie dobrze czuli, byli zauroczeni, ale przy tym nie byli skrępowani Twoją siłą, otwierali się przed Tobą i ufali.

najlepsze-feromony-BTB-3ml-men-3.jpg


BTB for Men zawiera nie tylko najbardziej cenione i sprawdzone przez wprawnych użytkowników feromony, ale również nowo odkryte związki, które zadziwiają swoją wysoką skutecznością. Androstenon oraz Androsteron podkreślają Twoją męskość oraz pozycję lidera. Alfa-Androstenol i Androstanon sprawia, że ludzie bardziej Tobie ufają i otwierają się przed Tobą. Androstadienon uspokaja kobiety i poprawia ich samopoczucie oraz pobudza seksualnie w sytuacjach intymnych. BTB for Men w 2008r. wzbogacony został nowoodkrytym feromonem, który wykazuje nadzwyczajną aktywność w porównaniu do dotychczas znanych związków. To najsilniejszy feromon odkryty w ciągu ostatnich kilkunastu lat.


Z czym łączyć BTB?


Jeżeli w kontaktach międzyludzkich chcesz stać się jeszcze bardziej bezpośredni i bezczelny, a także zależy Tobie na bardziej agresywnym przekazie seksualnym, stosuj BTB łącznie z NPA, Pheromax.

W zestawie kupisz taniej!najlepsze-feromony-BTB-man-hand-big.jpg

 

Informacje techniczne


Opakowanie: 10ml szklany flakon z zakraplaczem
Wydajność: 370 kropel
Aplikowana doza płynu: 27mcl / 1 kroplę
Zawartość feromonów: 65mg
Stężenie: 0,65 mg/ml
Ilość feromonów w kropli: 17,57 mcg czystych feromonów
Skład BTB Man: Androstadienon, Androstenol, Androstenon, Androsteron, Androstanon + inne Dzienna aplikacja: 1÷6 kropel
Średni czas użytkowania przy codziennym stosowaniu: 6÷9 miesięcy

Czym się różnią feromony BTB SUPREME od poprzedniej wersji?

 

(KLIKNIJ TUTAJ ABY POWIĘKSZYĆ)

Stężenie feromonów Bardzo mocne
Dozownik Zakraplacz
Pojemność 10ml

Opinie

Oceń 
2016-01-21
DOBRE

Bardzo dobry feromon, idealnie pasuję do moich perfum.

  • 1 z 1 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.

Napisz opinię!

Napisz opinię

BTB SUPREME for Man

BTB SUPREME for Man

Poznaj BTB. Najbardziej zaawansowane technicznie feromony na rynku europejskim.

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: