Promo Feromony SoHot Men Zobacz większe

Feromony SoHot Men

Mocne i skuteczne feromony dla mężczyzn

Wysyłamy w 24h!

118,29 zł

-20,00 zł

98,29 zł

Dodaj do listy życzeń

Nie ma punktów za ten produkt, ponieważ już jest na niego promocja.


Feromony SoHot

 

SoHot for Men to idealnie skomponowana mieszanka feromonów, dzięki którym zyskasz nie tylko powodzenie u kobiet, ale też autorytet u mężczyzn i poczujesz się jak prawdziwy samiec alfa! Już kilka kropel feromonów sprawi, że staniesz się niezwykle pociągający, seksowny i atrakcyjny dla pań, a wszyscy ludzie w Twoim otoczeniu obdarzą Cię większym szacunkiem i zaufaniem, będą bardziej otwarci, towarzyscy i przyjaźni. Zostań porywającym liderem z SoHot for Men! Bądź SO HOT!

feromony sohot

 

Działanie feromonów SoHot for Men

 

Feromony to substancje zapachowe stymulujące narząd lemieszowo-nosowy, zawarte w SoHot for Men zostały dobrane aby oddziaływać na strefę społeczną ale także erotyczną. Dzięki temu SoHot for Men nie tylko przyciąga kobiety i czyni z Ciebie bardziej atrakcyjnego i interesującego dla nich mężczyznę, ale też sprawia, że wszyscy ludzie wokół Ciebie odbierają Cię jako osobę godną zaufania, szacunku i zainteresowania.

Wpływ na kobiety

 

Jak SoHot for Men oddziałuje na damy? Kobiety okażą Ci więcej zainteresowania, będą odbierać Cię jako bardziej męskiego, pociągającego i sexi mężczyznę, któremu trudno się oprzeć. A w sytuacjach intymnych Twoja partnerka będzie bardziej podniecona, a jej doznania – bardziej intensywne i ekscytujące.

Wpływ na mężczyzn

 

Po zastosowaniu kompozycji feromonowej SoHot for Men zauważysz, że otaczający Cię ludzie a także w tym również inni mężczyźni, stają się bardziej otwarci, towarzyscy, przyjaźnie nastawieni, obdarzają Cię większym niż zwykle szacunkiem i traktują jak autorytet. Feromony poprawiają komunikatywność, pomagają w nawiązywaniu nowych kontaktów, zachęcają ludzi do przebywania w Twoim towarzystwie i są doskonałym wsparciem w sytuacjach towarzyskich, zawodowych i biznesowych.

Wpływ SoHot for Men na Ciebie

 

SoHot for Men ma piękny, męski zapach i wpływający również na Twoje samopoczucie. Poza tym feromony sohot mogą podwyższyć jakość Twojego życia seksualnego: zwiększyć libido oraz spotęgować doznania erotyczne! Dzięki feromonom staniesz się bardziej odważny, pewny siebie, towarzyski i otwarty, poczujesz się wyjątkowo męski i atrakcyjny, a także poprawi się Twoje ogólne samopoczucie.

 

 

 

Dane techniczne

 

  • Opakowanie: szklany flakon z zakraplaczem
  • Pojemność: 10 ml
  • Stężenie feromonów: 0,4 mg/ml
  • Zawartość feromonów: 4 mg
  • Steżenie feromonowe w 1 kropli: 10,8 mcg
  • Stosowanie: 1-5 kropel dziennie
  • Średni czas użytkowania przy codziennym stosowaniu: 6-10 miesięcy
Stężenie feromonów Mocne
Dozownik Zakraplacz
Pojemność 10ml

Opinie

Napisz opinię

Feromony SoHot Men

Feromony SoHot Men

Mocne i skuteczne feromony dla mężczyzn

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: