Promo Feromony SoHot Men Zobacz większe

Feromony SoHot Men

Mocne i skuteczne feromony dla mężczyzn

Wysyłamy w 24h!

118,29 zł

-20,00 zł

98,29 zł

Nie ma punktów za ten produkt, ponieważ już jest na niego promocja.


Feromony SoHot

 

SoHot for Men to idealnie skomponowana mieszanka feromonów, dzięki którym zyskasz nie tylko powodzenie u kobiet, ale też autorytet u mężczyzn i poczujesz się jak prawdziwy samiec alfa! Już kilka kropel feromonów sprawi, że staniesz się niezwykle pociągający, seksowny i atrakcyjny dla pań, a wszyscy ludzie w Twoim otoczeniu obdarzą Cię większym szacunkiem i zaufaniem, będą bardziej otwarci, towarzyscy i przyjaźni. Zostań porywającym liderem z SoHot for Men! Bądź SO HOT!

feromony sohot

 

Działanie feromonów SoHot for Men

 

Feromony to substancje zapachowe stymulujące narząd lemieszowo-nosowy, zawarte w SoHot for Men zostały dobrane aby oddziaływać na strefę społeczną ale także erotyczną. Dzięki temu SoHot for Men nie tylko przyciąga kobiety i czyni z Ciebie bardziej atrakcyjnego i interesującego dla nich mężczyznę, ale też sprawia, że wszyscy ludzie wokół Ciebie odbierają Cię jako osobę godną zaufania, szacunku i zainteresowania.

Wpływ na kobiety

 

Jak SoHot for Men oddziałuje na damy? Kobiety okażą Ci więcej zainteresowania, będą odbierać Cię jako bardziej męskiego, pociągającego i sexi mężczyznę, któremu trudno się oprzeć. A w sytuacjach intymnych Twoja partnerka będzie bardziej podniecona, a jej doznania – bardziej intensywne i ekscytujące.

Wpływ na mężczyzn

 

Po zastosowaniu kompozycji feromonowej SoHot for Men zauważysz, że otaczający Cię ludzie a także w tym również inni mężczyźni, stają się bardziej otwarci, towarzyscy, przyjaźnie nastawieni, obdarzają Cię większym niż zwykle szacunkiem i traktują jak autorytet. Feromony poprawiają komunikatywność, pomagają w nawiązywaniu nowych kontaktów, zachęcają ludzi do przebywania w Twoim towarzystwie i są doskonałym wsparciem w sytuacjach towarzyskich, zawodowych i biznesowych.

Wpływ SoHot for Men na Ciebie

 

SoHot for Men ma piękny, męski zapach i wpływający również na Twoje samopoczucie. Poza tym feromony sohot mogą podwyższyć jakość Twojego życia seksualnego: zwiększyć libido oraz spotęgować doznania erotyczne! Dzięki feromonom staniesz się bardziej odważny, pewny siebie, towarzyski i otwarty, poczujesz się wyjątkowo męski i atrakcyjny, a także poprawi się Twoje ogólne samopoczucie.

 

 

 

Dane techniczne

 

  • Opakowanie: szklany flakon z zakraplaczem
  • Pojemność: 10 ml
  • Stężenie feromonów: 0,4 mg/ml
  • Zawartość feromonów: 4 mg
  • Steżenie feromonowe w 1 kropli: 10,8 mcg
  • Stosowanie: 1-5 kropel dziennie
  • Średni czas użytkowania przy codziennym stosowaniu: 6-10 miesięcy
Stężenie feromonów Mocne
Dozownik Zakraplacz
Pojemność 10ml

Opinie

Napisz opinię

Feromony SoHot Men

Feromony SoHot Men

Mocne i skuteczne feromony dla mężczyzn

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: