Chakra 10 ml - chińskie feromony męskie

W pełni oryginalna chińska Chakra, najwyższa jakość, unikalna receptura.

Wysyłamy w 24h!

103,90 zł

Kupując ten produkt otrzymasz 10 punktów lojalnościowych. Za Twój aktualny koszyk dostaniesz 10 punktów które mają wartość 2,00 zł.


CHAKRA

 

To niewiarogodne feromony nowej generacji, zawiera aż 7 feromonów o wysokim stężeniu (0.727 mg/ml), które w połączeniu ze sobą dają genialne efekty. Unikalna receptura będąca wynikiem wieloletniej pracy ekspertów zaowocowała powstaniem produktu, który nie ma sobie równych.

Dzięki wysokiej zawartości feromonów (ponad 7 mg na 10 ml) Chakra została uznana za produkt najwyższej jakości w swojej klasie i cenie.

feromony chakra


Nazwa tego niezwykłego feromonu pochodzi z języka japońskiego – oznacza jedno z centrów energetycznych, mające wpływ na zdrowie fizyczne, mentalne, emocjonalne i duchowe człowieka.

 

Jak działa?

 

  • poczujesz większą pewność siebie
  • poczujesz, że Twoja atrakcyjność w oczach innych ludzi znacznie rośnie
  • zauważysz większe pobudzenie i łatwość w nawiązywaniu relacji z ludźmi
  • wzbudzisz zaufanie do Twojej osoby
  • wzbudzisz szacunek oraz przyjaźń innych mężczyzn


Chakra to idealny produkt nie tylko do uwodzenia i nawiązywania nowych znajomości, ale także do pogłębiania więzi z wieloletnim partnerem. Jeśli pragniesz przypomnieć sobie emocje z początków znajomości, użyj Chakry. Nawet po 40 latach wspólnego życia Wasza miłość może znów wznieść się na szczyty.

 

Jaki zapach ma Chakra?

 

Kobiety, które zostały poproszone o opinie, opisywały go jako zdecydowany, męski, tajemniczy. Ta uwodzicielska nuta działa od pierwszego zetknięcia. Tego zapachu nie da się opisać, trzeba go poczuć!

 

Gdzie stosować Chakrę?

 

Chakra sprawdza się zarówno w sytuacjach biznesowych, towarzyskich, jak i codziennych, a spektrum jej działania jest bardzo szerokie i skuteczne. Niezawodna w każdej sytuacji społecznej. Sprawdza się podczas załatwiania ważnych spraw urzędowych, biznesowych, bankowych, czyli w miejscach, gdzie liczy się dobre pierwsze wrażenie. Znajduje zastosowanie również w takich miejscach, jak nocne kluby, puby, kina, czyli tam, gdzie masz okazję kogoś poznać i pojawia się tzw. „chemia” oraz wysyłanie pozytywnych sygnałów do obu płci. Nawet przy codziennych czynnościach zauważysz, jak dzięki Chakrze łatwiej niż do tej pory wzbudzasz sympatię innych osób.

 

feromony chakra

 

Stosowanie Chakry

 

Produkt jest silnie stężony, dlatego stosuj nie więcej niż 1-2 krople!

Pamiętaj, że feromony aplikowane bezpośrednio na skórę działają o wiele skuteczniej oraz wystarczają na wiele tygodni.

 

Dane techniczne

 

Pojemność: 10ml
Skład: Androstenol, Androstenon, Androsteron + 4 nowe feromony, które do tej pory nie pojawiły się w żadnym innym produkcie.

Stężenie feromonów Mocne
Dozownik Zakraplacz
Pojemność 10ml

Opinie

Napisz opinię

Chakra 10 ml - chińskie feromony męskie

Chakra 10 ml - chińskie feromony męskie

W pełni oryginalna chińska Chakra, najwyższa jakość, unikalna receptura.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: