Love & Desire męskie 100 ml

Jedne z najczęściej kupowanych męskich feromonów zapachowych

Wysyłamy w 24h!

109,90 złbrutto

Dodaj do listy życzeń

Najniższe koszty dostawy!
Najniższe koszty dostawy!

Kupując ten produkt otrzymasz 10 punktów lojalnościowych. Za Twój aktualny koszyk dostaniesz 10 punktów które mają wartość 2,00 zł.


love-desire.jpgJak działają feromony Love Desire?

Feromony oraz perfumy z ich dodatkiem działają niewidzialnie, naturalnie. Zapach Love Desire jest bardzo męski, zdecydowany i hipnotyzujący. feromony zaś nie mają zapachu, nie są wyczuwalne ani dla Ciebie, ani dla osób otaczających Cię. Stosując Love Desire, nie musisz już używać innych zapachów.

love-desire-działaniejpg.jpg

Love Desire pomoże Ci gdy:

 

 • chciałbyś poflirtować
 • szukasz kobiety
 • szukasz nowych znajomości lub chcesz podtrzymywać obecne
Love Desire przedewszytkim pomaga utrzymać lepszy kontakt z ludźmi.


love-desire-opinie.jpg
 

 

Co tak właściwie feromony Love Desire zmieniają w Tobie?

 • wzmocniają pewność siebie
 • pomagają zwrócić większą uwagę na Ciebie
 • zyskujesz szacunek i sympatię
 • czujesz się bardziej męski

 

Mechanizm działania feromonów

Feromony są naturalnym kanałem komunikacji między ludźmi, dlatego działają na każdego.

Jeśli chciałbyś swobodnie zawierać nowe znajomości i nadal pozostać sobą, zdaj się na naturalne, sprawdzone sposoby – na feromony. Każdemu z nas brakuje czasem odwagi w relacjach damsko-męskich. Bywa, że czujemy się zbyt mało atrakcyjni, co z kolei blokuje nas i mamy opory przed rozpoczęciem rozmowy z interesującą nas osobą. Na atrakcyjność wpływa nie tylko nasz wygląd, ale także „to coś” , nasz wewnętrzny magnetyzm.

Pod wpływem działania feromonów zmieniasz się nie Ty, tylko ludzie, z którymi przebywasz. Feromony wysyłają do nich niewidzialny sygnał, podkreślający Twoją siłę i magnetyzm.

Czy zastanawiałeś się jak to jest, że jedni ludzie są postrzegani jako atrakcyjni i charyzmatyczni, a inni – obiektywnie obdarzeni wcale nie mniejszą urodą, nie budzą takich odczuć? Oczywiście za sprawą feromonów

 

Dzięki feromonom zawartym w zapachu Love Desire bez trudu poprosisz interesującą Cię kobietę o numer telefonu, zaprosisz na randkę lub do tańca na imprezie. I możesz być pewien, że żadna Ci nie odmówi!

 

 

Jak pachnie Love Desire dla mężczyzn?

love-desire-zapach.jpg

To energetyzujący świeży zapach, przepełniony życiem i wolnością. Ludzie, którzy noszą na sobie ten zapach, czują się wyjątkowi i nieskrępowani. Kobiety określają ten zapach jako: intrygujący, pociągający, męski. Składają się na niego nuty zapachowe: grejpfrut, liść brzozy, cyprys, szałwia, wetiwer, paczula.Love Desire - oryginalna, niezwykle skuteczna mieszanka 4 feromonów

 

Większość dostępnych w sprzedaży feromonów bazuje na związkach chemicznych: androstenolu i androstenonie. Feromony Love Desire jako jedyne posiadają kolejne dwa ważne składniki: androsteron i androstadienon. Formuła ta została stworzona specjalnie po to, by zapewnić Ci maksymalne efekty.
 

 

 

Takiej formuły próżno szukać na rynku. Tylko nasze feromony Love Desire mają czteroskładnikowe, unikalne połączenie składników.

 

 • Androstenol
  pomoże Ci we flircie Jest produkowany przez mężczyzn w okresie dojrzewania i ma bardzo silne działanie. Jego poziom jest zwykle wyższy u mężczyzn dominujących. Wpływa na wzbudzenie atrakcyjności u kobiet, jak i u mężczyzn, i ma socjalne znaczenie przy nawiązywaniu kontaktów. Kobiety w wieku od 20 do 50 lat są szczególnie wyczulone na jego zapach.
 • Androstenon
  wzbudzi respekt do Twojej osoby To zapach wytwarzany głównie przez mężczyzn dominujących, który sygnalizuje siłę wśród osobników tej samej płci. Służy mężczyznom do przyciągania uwagi kobiet i wzbudzenia ich zainteresowania. Mężczyźni przebywający w warunkach dużej rywalizacji, np. sportowcy, maklerzy, a nawet więźniowie mają dużo wyższy poziom stężenia tego feromonu. Warto go używać np. w pracy, gdy chce się wzbudzić większy respekt.
 • Androsteron
  zbuduje Twój autorytet To najbardziej męski ze wszystkich składników. Powoduje uczucie dominacji, ale nie wpływa na efekt agresji, stwarzając aurę bezpieczeństwa. Naturalnie ujawnia się u samców typu alpha.
 • Androstadienon
  sprawi, że przyciągniesz uwagę kobiet „Feromon miłości", który wpływa na zmianę nastroju u kobiet. Wiele badań nad tym feromonem wskazuje, że silne oddziałuje na aktywność mózgu u kobiet. Mogą iść z nim w parze takie efekty, jak wzrost uwagi, przychylność, poprawa nastroju. Co ciekawe, zapach ten może też łagodzić u kobiet skutki syndromu napięcia przedmiesiączkowego, poprawiając ich nastawienie oraz wpływając relaksująco.

 

Działanie każdego z tych feromonów poparte jest badaniami naukowymi i jest już powszechnie znane

 

love-desire-ocena.jpgStosowanie

Love Desire mogą stosować osoby w każdym wieku. Po prostu rozpyl perfumy tak jak robiłeś to do tej pory ze swoimi ulubionymi zapachami.

Love Desire dla mężczyzn występuje w trzech pojemnościach:

 • 100 ml - do codziennego użytku
 • 50 ml - do codziennego użytku
 • 15 ml - intensywne feromony (stosuj 1-2 krople)

 

 

love-desire-porównanie.jpg
 

 

 

Nagrody dla Love Desire


erotrendy2014_2.jpglaur-konsumenta-odkrycie2014_1.jpg

 

Love Desire otrzymał nominację do prestiżowej Nagrody Konsumentów EROtrendy 2014 w kategorii "Najlepszy Produkt" oraz LAUR KONSUMENTA ODKRYCIE ROKU 2014.

 

Stężenie feromonów Średnie
Dozownik Atomizer
Pojemność 100ml

Opinie

Napisz opinię

Love & Desire męskie 100 ml

Love & Desire męskie 100 ml

Jedne z najczęściej kupowanych męskich feromonów zapachowych

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii: