Love & Desire męskie 15 ml

Jedne z najczęściej kupowanych feromonów zapachowych przez mężczyzn

Wysyłamy w 24h!

59,90 zł

Dodaj do listy życzeń

Kupując ten produkt otrzymasz 5 punktów lojalnościowych. Za Twój aktualny koszyk dostaniesz 5 punktów które mają wartość 1,00 zł.


love-desire.jpgJak działają feromony Love Desire?

Feromony oraz perfumy z ich dodatkiem działają niewidzialnie, naturalnie. Zapach Love Desire jest bardzo męski, zdecydowany i hipnotyzujący. feromony zaś nie mają zapachu, nie są wyczuwalne ani dla Ciebie, ani dla osób otaczających Cię. Stosując Love Desire, nie musisz już używać innych zapachów.

love-desire-działaniejpg.jpg

Love Desire pomoże Ci gdy:

 

 • chciałbyś poflirtować
 • szukasz kobiety
 • szukasz nowych znajomości lub chcesz podtrzymywać obecne

 

Love Desire przedewszytkim pomaga utrzymać lepszy kontakt z ludźmi.

love-desire-opinie.jpg
 

 

Co tak właściwie feromony Love Desire zmieniają w Tobie?

 

 • wzmocniają pewność siebie
 • pomagają zwrócić większą uwagę na Ciebie
 • zyskujesz szacunek i sympatię
 • czujesz się bardziej męski

 

Mechanizm działania feromonów

 

Feromony są naturalnym kanałem komunikacji między ludźmi, dlatego działają na każdego.

Jeśli chciałbyś swobodnie zawierać nowe znajomości i nadal pozostać sobą, zdaj się na naturalne, sprawdzone sposoby – na feromony. Każdemu z nas brakuje czasem odwagi w relacjach damsko-męskich. Bywa, że czujemy się zbyt mało atrakcyjni, co z kolei blokuje nas i mamy opory przed rozpoczęciem rozmowy z interesującą nas osobą. Na atrakcyjność wpływa nie tylko nasz wygląd, ale także „to coś” , nasz wewnętrzny magnetyzm.

Pod wpływem działania feromonów zmieniasz się nie Ty, tylko ludzie, z którymi przebywasz. Feromony wysyłają do nich niewidzialny sygnał, podkreślający Twoją siłę i magnetyzm.

Czy zastanawiałeś się jak to jest, że jedni ludzie są postrzegani jako atrakcyjni i charyzmatyczni, a inni – obiektywnie obdarzeni wcale nie mniejszą urodą, nie budzą takich odczuć? Oczywiście za sprawą feromonów

 

Dzięki feromonom zawartym w zapachu Love Desire bez trudu poprosisz interesującą Cię kobietę o numer telefonu, zaprosisz na randkę lub do tańca na imprezie. I możesz być pewien, że żadna Ci nie odmówi!

 

 

Jak pachnie Love Desire dla mężczyzn?

love-desire-zapach.jpg

To energetyzujący świeży zapach, przepełniony życiem i wolnością. Ludzie, którzy noszą na sobie ten zapach, czują się wyjątkowi i nieskrępowani. Kobiety określają ten zapach jako: intrygujący, pociągający, męski. Składają się na niego nuty zapachowe: grejpfrut, liść brzozy, cyprys, szałwia, wetiwer, paczula.


Love Desire - oryginalna, niezwykle skuteczna mieszanka 4 feromonów

 

Większość dostępnych w sprzedaży feromonów bazuje na związkach chemicznych: androstenolu i androstenonie. Feromony Love Desire jako jedyne posiadają kolejne dwa ważne składniki: androsteron i androstadienon. Formuła ta została stworzona specjalnie po to, by zapewnić Ci maksymalne efekty.
 

 

 

Takiej formuły próżno szukać na rynku. Tylko nasze feromony Love Desire mają czteroskładnikowe, unikalne połączenie składników.

 

 • Androstenol
  pomoże Ci we flircie Jest produkowany przez mężczyzn w okresie dojrzewania i ma bardzo silne działanie. Jego poziom jest zwykle wyższy u mężczyzn dominujących. Wpływa na wzbudzenie atrakcyjności u kobiet, jak i u mężczyzn, i ma socjalne znaczenie przy nawiązywaniu kontaktów. Kobiety w wieku od 20 do 50 lat są szczególnie wyczulone na jego zapach.

 

 • Androstenon
  wzbudzi respekt do Twojej osoby To zapach wytwarzany głównie przez mężczyzn dominujących, który sygnalizuje siłę wśród osobników tej samej płci. Służy mężczyznom do przyciągania uwagi kobiet i wzbudzenia ich zainteresowania. Mężczyźni przebywający w warunkach dużej rywalizacji, np. sportowcy, maklerzy, a nawet więźniowie mają dużo wyższy poziom stężenia tego feromonu. Warto go używać np. w pracy, gdy chce się wzbudzić większy respekt.

 

 • Androsteron
  zbuduje Twój autorytet To najbardziej męski ze wszystkich składników. Powoduje uczucie dominacji, ale nie wpływa na efekt agresji, stwarzając aurę bezpieczeństwa. Naturalnie ujawnia się u samców typu alpha.

 

 • Androstadienon
  sprawi, że przyciągniesz uwagę kobiet „Feromon miłości", który wpływa na zmianę nastroju u kobiet. Wiele badań nad tym feromonem wskazuje, że silne oddziałuje na aktywność mózgu u kobiet. Mogą iść z nim w parze takie efekty, jak wzrost uwagi, przychylność, poprawa nastroju. Co ciekawe, zapach ten może też łagodzić u kobiet skutki syndromu napięcia przedmiesiączkowego, poprawiając ich nastawienie oraz wpływając relaksująco.

 

Działanie każdego z tych feromonów poparte jest badaniami naukowymi i jest już powszechnie znane

 

love-desire-ocena.jpgStosowanie

 

Love Desire mogą stosować osoby w każdym wieku. Po prostu rozpyl perfumy tak jak robiłeś to do tej pory ze swoimi ulubionymi zapachami.

 

Love Desire dla mężczyzn występuje w trzech pojemnościach:

 

 • 100 ml - do codziennego użytku
 • 50 ml - do codziennego użytku
 • 15 ml - intensywne feromony (stosuj 1-2 krople)

 

 

love-desire-porównanie.jpg

 

(Kliknij aby powiększyć)

 

Nagrody dla Love Desire


erotrendy2014_2.jpglaur-konsumenta-odkrycie2014_1.jpg

 

Love Desire otrzymał nominację do prestiżowej Nagrody Konsumentów EROtrendy 2014 w kategorii "Najlepszy Produkt" oraz LAUR KONSUMENTA ODKRYCIE ROKU 2014.

 

Stężenie feromonów Mocne
Dozownik Atomizer
Pojemność 15ml

Opinie

Napisz opinię

Love & Desire męskie 15 ml

Love & Desire męskie 15 ml

Jedne z najczęściej kupowanych feromonów zapachowych przez mężczyzn

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: