Miyoshi Miyagi Original Instinct 50 ml męskie

Męskie feromony zapachowe japońskiej firmy Miyoshi Miyagi.

Wysyłamy w 24h!

89,90 zł

Dodaj do listy życzeń

Kupując ten produkt otrzymasz 8 punktów lojalnościowych. Za Twój aktualny koszyk dostaniesz 8 punktów które mają wartość 1,60 zł.


Miyoshi Miyagi „ORIGINAL since 2004”

 

Z połączenia najstarszych japońskich tradycji sztuki perfumeryjnej oraz osiągnięć z dziedziny biochemii, powstał wyjątkowy produkt. Feromony Miyoshi Miyagi, niezmiennie od 2004 r. pozawalają nam cieszyć się pięknym zapachem oraz wpływać na to, jak jesteśmy postrzegani. Autorem tej przełomowej formuły jest japoński projektant Miyoshi Miyagi. Od lat związany z modą, zawsze poszukiwał wyjątkowych rozwiązań, które charakteryzowały się urokiem, ponadczasowym wdziękiem, a także funkcjonalnością. Dążąc do stworzenia dodatku, który dopełniałby jego kolekcje i podkreślał ich wymowę, narodził się pomysł wykreowania produktu, który potrafiłby oddziaływać na otoczenie nie tylko na poziomie doznań zapachowych, ale także mieć wpływ na ludzką emocjonalność...

 

Działanie feromonów Miyoshi Miyagi na płeć przeciwną jest wyraźnie zauważalne. Osoby znajdujące się w pobliżu stają się otwarte, skore do flirtu i postrzagają nas jako bardziej atrakcyjnych. Wystarczy kilka kropli, a możesz mieć wpływ na tych, na których szczególnie Ci zależy! Linia PURE (bezzapachowa) oraz INSTINCT (zapachowa) zawierają tę samą kompozycję feromonów.

 

 

Linia „ORIGINAL” dla niego

 

Specjaliści z laboratoriów Miyoshi Miyagi opracowali dwie linie feromonów dla mężczyzn. Pure – linia, której produkty są całkowicie niewyczuwalne, można je swobodnie łączyć z zapachem ulubionych perfum. Linia Instinct, która skuteczność feromonów Miyoshi Miyagi łączy z przebojowym zapachem. Dzięki temu uzyskano kipiącą erotyzmem mieszankę, której ciężko będzie się oprzeć każdej kobiecie. Niezależnie od wybranego produktu, używając produktów Miyoshi Miyagi możesz być pewien, że nawet niewielka ilość preparatu roztoczy wokół Ciebie mgiełkę fascynacji, czyniąc Cię najatrakcyjniejszą osobą w towarzystwie.

 

Nuty zapachowe:

 

Głowa: lukrecja, zamsz, mandarynka


Serce: kolendra, kminek, rum, liście fiołka


Podstawa: wanilia

 

„Inctinct 50 ml” dla niego

 

PRODUKT: szlachetne perfumy męskie wzbogacone w formułę feromonów Miyoshi Miyagi Original

 

RODZAJ OPAKOWANIA:  butelka szklana 50 ml z atomizerem

 

PRZEZNACZENIE: dla mężczyzn, którzy pożądają kobiet

 

STĘŻENIE FORMUŁY FEROMONÓW: 0,44 mg/1 ml

 

EFEKTYWNA DAWKA / TRWAŁOŚĆ: 5 sprays / ~4 h

 

EFEKTY DZIAŁANIA  NA OTOCZENIE: zwiększa atrakcyjność, wzmaga podniecenie, zmniejsza zahamowania

 

EFEKTY DZIAŁANIA NA CIEBIE: relaks

 

Stężenie feromonów Średnie
Dozownik Atomizer
Pojemność 50ml

Opinie

Napisz opinię

Miyoshi Miyagi Original Instinct 50 ml męskie

Miyoshi Miyagi Original Instinct 50 ml męskie

Męskie feromony zapachowe japońskiej firmy Miyoshi Miyagi.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: