BTB SUPREME for Woman - 3ml

Poznaj BTB. Najbardziej zaawansowane technicznie feromony damskie na rynku europejskim.

Wysyłamy w 24h!

34,90 zł

-12,00 zł

22,90 zł

Dodaj do listy życzeń

Nie ma punktów za ten produkt, ponieważ już jest na niego promocja.


najlepsze-feromony-BTB-3ml-men.jpgBTB
to produkt o bardzo zaawansowanym składzie chemicznym, powstał na podstawie wielu lat badań. Każda chusteczka zawiera feromony o czystości powyżej 99%, jest praktycznie bezwonny przez co może być stosowany dyskretnie.

 

Jak działa BTB?


BTB nazwać można magnesem społecznym. Działa jak zapachowy afrodyzjak. Zarówno kobiety, jak mężczyźni chętniej Cię słuchają, są szczerze zainteresowani Twoją osobą i tym co mówisz. Ludzie patrzą na Ciebie z podziwem i uznaniem. Wzbudzasz respekt mężczyzn oraz szczere zainteresowanie kobiet. Stają się otwarci, gadatliwi, zwierzają się, są bliscy i bezpośredni. Jeżeli jesteś z partnerem blisko, feromony zawarte w BTB spotęgują Wasze doznania erotyczne.

BTB to feromony, które w pierwszej kolejności otwierają ludzi, następnie w kontekście erotycznym stymulują seksualnie. Ludzie są bardziej zrelaksowani, czują się przy Tobie komfortowo.Ze względu na fakt, iż BTB poprawia kontakt i otwiera ludzi, jest idealnym produktem również dla zastosowań biznesowych. W sytuacjach intymnych BTB potęguje doznania Twojej partnerki (lub partnera), sprawiając, że chwile, które z Tobą przeżywa stają się chwilami, które pamiętać będzie do końca swojego życia.

Wśród ludzi zauważyć możesz:

 

  • rozmowność i zaczepianie
  • zwracanie uwagi, zainteresowanie Twoją osobą
  • zauważalny podziw ze strony innych ludzi, szukanie Twojej aprobaty
  • zwiększona uwaga i koncentracja na Twojej wypowiedzi
  • zwiększony szacunek
  • niechęć wkraczanie na Twoje terytorium
  • hipnotyczne zawieszanie spojrzenia przez dłuższy czas na Twojej osobie
  • zwiększone podniecenie i ochota na seks w sytuacjach intymnych

 

najlepsze-feromony-BTB-3ml-men-1.jpgJak na BTB for Women reagują mężczyźni?


BTB fo
r Women to zapach prawdziwej Kobiety. Podkreśla najlepsze strony Twojej kobiecości. Wydobywa Twój seksapil i urok osobisty. Gdy aplikujesz BTB Woman na swoją skórę, akcentujesz swoją atrakcyjność, pachniesz pożądaniem i namiętnością. Niektórym mężczyznom może być ciężko oprzeć się Twojemu urokowi. BTB osłabia negatywne nastawienie mężczyzn i poprawia ich samopoczucie. Mężczyźni bardziej się na Tobie skupiają i zabiegają o Twoje względy. W sytuacjach intymnych zwiększasz pożądanie swoje oraz partnera. Możesz pachnieć jak prawdziwa kobieta Sukcesu, budząc pożądanie otaczających Cię mężczyzn, a nawet zazdrość obserwujących koleżanek.zadziwiająco spokojne.

 

najlepsze-feromony-BTB-bag-big.jpg
 

Jak BTB wpływa na Ciebie?

 

Czujesz, że potrzebujesz więcej odwagi i pewności siebie? Feromony zawarte w BTB wpływają również na Ciebie. Związki te bezpośrednio stymulując narząd nosowo-lemieszowy w Twoim nosie sprawiają, że stajesz się bardziej pobudzona, pewna siebie, śmiała i towarzyska. Jeżeli potrzebujesz dodatkowej dawki adrenaliny i komunikatywności, BTB jest najlepszym wyborem.


Jak pachnie BTB?

 

 

Każdy 10ml flakon zawiera 4mg czystych feromonów w alkoholu etylowym. BTB sprawi, że Twój zapach nabierze zupełnie nowego wymiaru. Aby dać Tobie możliwość stosowania BTB wraz z własnymi perfumami, BTB nie zawiera żadnych dodatków zapachowych.

Zaaplikuj kilka kropel BTB na nadgarstki oraz szyję, użyj perfum jak co dzień i baw się dobrze!

 

najlepsze-feromony-BTB-leg-big.jpg

 

Dla kogo?


BTB jest produktem uniwersalnym, który sprawdza się bardzo dobrze zarówno w pracy, podczas zajęć na uczelni, podczas rozmów biznesowych, ale przede wszystkim podczas wieczornych spotkań z partnerem. Ze względu na swoją wysoką skuteczność, BTB to dobry produkt, aby rozpocząć swoją przygodę z feromonami.


Co zawiera BTB for Women?

 


BTB for Women zawiera Estratetraenol, esencję zapachu prawdziwej kobiety. Nutę, która pobudza zmysły mężczyzn, sprawia, że stajesz się dla niego jeszcze bardziej seksowna i pociągająca. Podstawową nutę wspierają trzy dodatkowe związki, które zwiększają jego moc. BTB for Women zawiera również Beta-Androstenol, który sprawia, że ludzie stają się przy Tobie bardziej rozmowni i przyjaźni, Androstadienon, który zwiększa pożądanie w sytuacjach intymnych, a także Kopuliny, zapach jakim kobieta przyciąga mężczyzn w swoim okresie płodnym.

najlepsze-feromony-BTB-bottle.jpg
Z czym łączyć BTB?


Jeżeli w kontaktach międzyludzkich chcesz stać się jeszcze bardziej bezpośredni i bezczelny, a także zależy Tobie na bardziej agresywnym przekazie seksualnym, stosuj BTB łącznie z NPA, Pheromax.

W zestawie kupisz taniej!najlepsze-feromony-BTB-woman-hand-big.jp

 

 

Informacje techniczne


Opakowanie: 3ml chusteczka
Aplikowana doza płynu: 27mcl / 1 kroplę
Zawartość feromonów: 4mg
Stężenie: 0,4 mg/ml
Ilość feromonów w 1 kropli: 10.8mcg


Stężenie feromonów Bardzo mocne
Pojemność 3ml

Opinie

Napisz opinię

BTB SUPREME for Woman - 3ml

BTB SUPREME for Woman - 3ml

Poznaj BTB. Najbardziej zaawansowane technicznie feromony damskie na rynku europejskim.

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: