PHEROMAX Woman

To zdecydowanie jedne z najsilniejszych feromonów jakie mamy w ofercie.

Wysyłamy w 24h!

295,99 zł

Dodaj do listy życzeń

Kupując ten produkt otrzymasz 29 punktów lojalnościowych. Za Twój aktualny koszyk dostaniesz 29 punktów które mają wartość 5,80 zł.


 

Silne feromony

 

PHEROMAX to bezwonne, wysoko stężone feromony, w każdym flakonie aż w wysokości 0,035%. To zdecydowanie jedne z najlepszych feromonów jakie mamy w sklepie!

 

Jak działa?

 

pheromax działanie

 

Działanie Pheromax cechuje się silnym pobudzeniem seksualnym. Mimo, że brzmi to niewiarygodnie, po jego użyciu momentalnie stajesz się wyjątkowo atrakcyjny, bądź atrakcyjna dla otaczających Cię osób przeciwnej płci. Wiele lat badań zaowocowało stworzeniem nowoczesnej formuły, która w niewiarygodny sposób wpływa na płeć przeciwną.silne feromony pheromax 

 

Wpływ na płeć przeciwną

 

Osoby przebywające w Twoim towarzystwie stają się rozmowne, towarzyskie, czasami skłonne do flirtu. Zwiększasz pożądanie oraz zainteresowanie swoją osobą. Stajesz się osobą bardziej atrakcyjną seksualnie. 

Wersja dla kobiet zawiera bardzo dużą ilość Estratetraenolu - najsilniejszego feromonu pobudzającego mężczyzn, jaki obecnie jest znany człowiekowi. Dzięki PHEROMAX Woman staniesz się jeszcze bardziej nieodparta.

Wpływ na konkurentów

 

Twoi konkurenci traktują cię z większym szacunkiem. Szukają Twojej aprobaty. Stajesz się osobą dominującą w towarzystwie. 

Wpływ na Ciebie

 

Po zastosowaniu Pheromax stajesz się pobudzona, wzrasta Twoja spontaniczność, błyskotliwość oraz pewność siebie i nie ma to nic wspólnego z Twoim nastawieniem. Może pojawić się uczucie gorąca

pheromax dla kobietPheromax to nie tylko dwa podstawowe feromony działające na płeć przeciwną (Androstenol, Androstenon), ale również nowy, niedawno odkryty Androstadienon. Połączenie tych trzech silnych feromonów w bardzo wysokim stężeniu oraz odpowiednich proporcjach skutkuje powstaniem magicznej mieszanki.

Stosowanie


feromony pheromax dla kobiet

Produkt jest silnie stężony, dlatego stosuj nie więcej niż 1-2 krople!

  • Jedna mała aplikacja jest bardzo skuteczna, większa ilość przynosi niepożądane efekty.
  • Zmieszaj je ze swoimi perfumami lub stosuj punktowo i dodatkowo używaj perfum.
  • Polecane jest przez wielu konsumentów łączenie Pheromaxa z BTB.
  • Pamiętaj, że feromony aplikowane bezpośrednio na skórę działają o wiele skuteczniej oraz wystarczają na wiele tygodni.

 

Dane techniczne

 

  • Opakowanie: 14ml szklany flakon chroniony aluminiową obudową 
  • Wydajność: 120 pełnych aplikacji 
  • Aplikowana doza substancji: 117 mcl 
  • Stężenie: 0,35mg/ml 
  • Ilość feromonów w aplikacji: 1 aplikacja uwalnia 45 mcg czystych feromonów 
  • Skład Pheromax Woman: 3.0mg Copulins, 1.0mg Androstenol, 1.0mg Estratetraenol.Polecamy zestaw Pheromax + BTB - zobacz ile zaoszczędzisz!

 

pheromaxStężenie feromonów Bardzo mocne
Dozownik Atomizer
Pojemność 14ml

Opinie

Oceń 
2023-03-08
Super sprawa

Nieźle - nie sądziłam, że to działa ale dzięki Pheromax zdobyłam swojego rycerza. Lekka aplikacja przed spotkaniem i temat załatwiony :)

Napisz opinię!

Napisz opinię

PHEROMAX Woman

PHEROMAX Woman

To zdecydowanie jedne z najsilniejszych feromonów jakie mamy w ofercie.

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: