Promo Feromony SoHot Woman Zobacz większe

Feromony SoHot Woman

Mocne feromony dla kobiet o pięknym zapachu

Wysyłamy w 24h!

118,29 zł

-20,00 zł

98,29 zł

Dodaj do listy życzeń

Nie ma punktów za ten produkt, ponieważ już jest na niego promocja.


Bardzo mocne feromony SoHot for Women

Chcesz poczuć się bardziej kobieca, ponętna i pociągająca? Chcesz, by mężczyźni oglądali się za Tobą, a kobiety obdarzały zaufaniem i sympatią? Wypróbuj wyjątkowe feromony SoHot for Women, które sprawią, że wszyscy ludzie w Twoim otoczeniu będą Tobą zainteresowani i oczarowani, a Ty sama poczujesz się pewniejsza siebie i bardziej kobieca. Bądź SO HOT!

 

 

feromony-sohot-woman.jpg

 

Co to SoHot for Women?

 

SoHot for Women to mieszanka feromonów wyprodukowana z użyciem nowoczesnej technologii, czyli substancji zapachowych, które stymulują narząd lemieszowo-nosowy i działają zarówno na Ciebie, jak i na ludzi w Twoim otoczeniu. Już kilka kropel SoHot for Women sprawi, że poczujesz się bardziej kobieca, pewna siebie i atrakcyjna, a ludzie wokół Ciebie – bardziej otwarci i towarzyscy, a przede wszystkim: oczarowani Tobą! Dzięki SoHot for Women roztoczysz wokół siebie nie tylko piękny, kobiecy zapach, ale też aurę zmysłowości i ciepła, której nikt się nie oprze!


Wpływ na Ciebie?

 

Feromony wpływają również dla Ciebie, poprawiając Twoje samopoczucie, zwiększając pewność siebie i komunikatywność, a przede wszystkim sprawiając, że czujesz się naprawdę kobieca i atrakcyjna dla innych. Ponadto SoHot for Women może zwiekszyć Twoje libido i spotęgować doznania erotyczne w sytuacjach intymnych, a dzięki temu wpływać na polepszenie jakości życia seksualnego.


Wpływ na mężczyzn?

 

Stwierdzenie, że mężczyźni będą padać u Twych stóp, błagając o choć jedno życzliwe spojrzenie, jest może przesadą ;) ale po zastosowaniu SoHot for Women możesz spodziewać się większego zainteresowania ze strony panów, dla których staniesz się bardziej seksowna, atrakcyjna i pociągająca. Ponadto w sytuacjach intymnych feromony zwiększą pożądanie zarówno u siebie, jak i u Twojego partnera, i spotęgują wasze doznania erotyczne.


Wpływ na kobiety?

 

Nie musisz obawiać się zawiści innych kobiet, zazdroszczących Ci powodzenia u mężczyzn. SoHot for Women sprawia, że wszyscy ludzie wokół Ciebie, a więc również kobiety, odbierają Cię jako osobę interesującą, godną zaufania i sympatyczną, i stają się bardziej przyjaźni, rozmowni i otwarci. Feromony ułatwiają nawiązywanie nowych kontaktów, relaksują ludzi w Twoim otoczeniu i zachęcają do przebywania w Twoim towarzystwie.

 

Jak to możliwe?

 

To niemal magiczne działanie SoHot for Women jest możliwe dzięki specyficznemu połączeniu feromonów, które oddziałują na różne sfery ludzkiej aktywności i spełniają różne funkcje. SoHot for Women zawiera kilka starannie dobranych feromonów, które nie tylko przyciągają mężczyzn i zwiększają pożądanie, ale też wzbudzają zaufanie i zainteresowanie otoczenia oraz sprawiają, że ludzie wokół Ciebie stają się bardziej rozmowni i przyjaźni. Dzięki połączeniu tych substancji możesz spodziewać się pozytywnych reakcji wszystkich osób w Twoim otoczeniu i używać SoHot for Women nie tylko jako „wabika” na mężczyzn, ale również w sytuacjach zawodowych i towarzyskich.

 

feromony-sohot-woman (1).jpg

 

 

Roztocz wokół siebie aurę kobiecości!

 

Opakowanie: szklana buteleczka z zakraplaczem


Pojemność: 10 ml


Wydajność: 360 kropel


Zawartość feromonów: 4,1 mg


Ilość feromonów w 1 kropli: 10,9 mcg


Stosowanie: 1-5 kropel dziennie


Średnia wydajność przy codziennym stosowaniu: 7-9 miesięcy

Stężenie feromonów Mocne
Dozownik Zakraplacz
Pojemność 10ml

Opinie

Napisz opinię

Feromony SoHot Woman

Feromony SoHot Woman

Mocne feromony dla kobiet o pięknym zapachu

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: