NPA TOUCH damskie 12 ml z atomizerem

Światowy Klasyk! Od lat najbardziej cenione feromony na rynku zachodnim.
Dolej pożądanie do własnych perfum!

Wysyłamy w 24h!

152,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Kupując ten produkt otrzymasz 15 punktów lojalnościowych. Za Twój aktualny koszyk dostaniesz 15 punktów które mają wartość 3,00 zł.


NPA TOUCH

WYGODA STOSOWANIA

 

Nowość z LaCroy! Od dziś Wasze ulubione NPA dostępne jest również w wersji z atomizerem! Dla wszystkich miłośników NPA, którzy stosowali NPA bezpośrednio na skórę bądź ubranie, producent stworzył NPA do bezpośredniego stosowania. Wystarczy jedno psiknięcie z atomizera i gotowe!


Zapomnij o tanich i nieskutecznych perfumach, NPA w przeciwieństwie do wielu produktów dostępnych w chwili obecnej na polskim rynku naprawdę działa! Te niesamowicie silne feromony to niepokonany lider wśród feromonów, często ceniony nawet bardziej od produktów zawierających mieszanki wielu feromonów.  Ten produkt docenia każdy, kto miał do czynienia z prawdziwymi feromonami. Jeżeli cenisz sobie jakość, sprawdź NPA. NPA zawiera najsilniejsze znane człowiekowi substancje inicjujące fizjologiczne zmiany w zachowaniu ludzi.

 

 


Feromony NPA importowane są bezpośrednio z Republiki Południowej Afryki. New Pheromone Additive w skrócie NPA to najbardziej zachwalane feromony w Stanach Zjednoczonych, nie przez producenta, ale co najważniejsze - przez klientów. Jeżeli próbować określić ten produkt w jednym zdaniu, należałoby napisać, że NPA to jedne z najlepszych feromonów do uwodzenia jakie kiedykolwiek powstały, za śmieszne pieniądze, jak na tak dobry produkt.


Jak działa New Pheromone Additive?


NPA oparty jest głównie na najwyższej jakości związkach (czystość powyżej 98%), które skutecznie podkreślają Twoją osobę w towarzystwie innych ludzi. Gdy stosujesz NPA, momentalnie stajesz się bardziej atrakcyjna i wyróżnisz się w tłumie. NPA for Woman to dominacja w płynie. Mężczyźni zaczną postrzegać Cię jako atrakcyjna, silną i pełną wdzięku kobiete, której nie będą w stanie się oprzeć. NPA dodatkowo zwiększy Twoją pewność siebie, obudzi w Tobie prawdziwą kobietę, która z łatwością . Po użyciu stajesz się osobą bardziej przebojową i towarzyską. Jeżeli chcesz robić dobre wrażenie i przy tym dobrze się bawić, NPA to produkt dla Ciebie.

Ze względu na zawartość skoncentrowanej dawki Estratetraenol w NPA dla kobiet, prosimy uważać, aby nie przesadzić ze stosowaną ilością! Środek powinien być stosowany z rozwagą.

 

Skład NPA

 

Bardzo wysoka jakość, stężenie feromonów w wysokości 0.17 mg/ml gwarantuje najlepszy stosunek jakości do ceny. Niech nie zmyli Cię zawartość jednego feromonu. NPA dodatkowo zawiera dwa silne feromony, nie ujawniane przez producenta, które znacząco podnoszą działanie głównej substancji. Wykonaliśmy badanie Androstenonu zawartego w NPA Man badanie przeprowadzone metodą spektrometrii mas
Kupując NPA masz gwarancję, że nabywasz feromony, które dotychczas z powodzeniem przetestowało dziesiątki tysięcy osób na całym świecie. NPA to obecnie najlepiej sprzedający się koncentrat feromonów.

 

Kup NPA, aby:

 

  • podkreślić swoją osobę (efekt lidera),
  • zwiększyć pewność siebie, decyzyjność, asertywność
  • dobrze się bawić (stać się osobą bardziej towarzyską).
  • podrywać i uwodzić

 

Stosowanie NPA


Wygoda i precyzja stosowania. Mały, praktyczny flakon. Ułatwiona aplikacja: 1 psiknięcie = 1 kropla standardowego NPA. Do bezpośredniego użycia.

 

Dane techniczne:

 

Opakowanie: 12ml szklany flakon z atomizerem


WAŻNE: niektóre flakony mogą mieć atomizer w kolorze złotym


Zawartość feromonów: 2mg


Stężenie: 0.17 mg/ml


Wydajność: 80 aplikacji


Aplikowana doza płynu: 150mcl / 1 psiknięcie


Ilość feromonów w 1 aplikacji: 25mcg (odpowiada 1 kropli standardowego NPA)

 

Skład NPA Touch Woman: Estratetraenol oraz dwie strzeżone przez producenta substancje.


Producent: LaCroy Chemicals, Republika Południowej Afryki.

 

Stężenie feromonów Bardzo mocne
Dozownik Atomizer
Pojemność 12ml

Opinie

Napisz opinię

NPA TOUCH damskie 12 ml z atomizerem

NPA TOUCH damskie 12 ml z atomizerem

Światowy Klasyk! Od lat najbardziej cenione feromony na rynku zachodnim.
Dolej pożądanie do własnych perfum!

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: