Sexual Attraction Pheromones

Feromony zapachowe dla kobiet

Wysyłamy w 24h!

67,31 zł

Dodaj do listy życzeń

Kupując ten produkt otrzymasz 6 punktów lojalnościowych. Za Twój aktualny koszyk dostaniesz 6 punktów które mają wartość 1,20 zł.


Jeśli jesteś nieśmiała, masz małe doświadczenie z mężczyznami i pragniesz  być w centrum uwagi i uwodzić mężczyzn sięgnij po wypróbowane feromony- Sexual Attraction.

Jak działają feromony?

id139740_1343308079_328x328.png

 

 

Każdy człowiek posiada swój zapach i feromony, które przyciągają ludzi. Dzięki nim budzisz większe zainteresowanie wśród ludzi, jesteś postrzegana jako dusza towarzystwa i wzbudzasz respekt innych. Poprzez codzienną higienę ciała, pozbywamy się ich ze skóry bardzo skutecznie. Używanie środków czystości i antyperspirantów zmniejsza ich ilość do minimum – jednak trudno sobie wyobrazić życie bez ich stosowania. Pomimo, że są to naturalne wydzieliny z organizmu – połączone z potem raczej odstraszają. Co zrobić, aby mieć na sobie pożądane feromony? Nic prostszego. Naukowcy z jednego z najnowocześniejszych laboratoriów na terenie Unii Europejskiej uzyskali mocno stężone syntetyczne feromony, które składem chemicznym i działaniem są identyczne jak te wydzielane przez człowieka. Ich dynamiczne połączenie z naturalnie występującymi u ludzi feromonami oraz interesującym zapachem okazały się wielkim sukcesem. Wyselekcjonowane zostały feromony, które odpowiedzialne są za pociąg seksualny i zdolności przywódcze.

 

 

Tło seksualne

 

Specjaliści skupili się głównie na tym, aby specyfik powodował instynktowne działania seksualne wśród ludzi. Jak się okazało z pełnym sukcesem wkroczyli na rynek. Jeśli więc chcesz poprawić jakość swojego życia seksualnego, zostać duszą towarzystwa i dominować w tłumie spróbuj Attraction Pheromones.

Dzięki feromonom Sexual Attraction Pheromones Woman Formula 5-alpha:

 

•          podkreślisz swoją kobiecość i seksapil

•          stworzysz stanowisko przywódczyni, pożądanej przez mężczyzn

•          mężczyźni stają Ci się ulegli

•          wzrośnie Twoje dobre samopoczucie

•          jesteś bardziej pewna siebie

 

Jakie feromony wchodzą w skład Sexual Attraction?

 

sexual-attraction-pheromones-woman-formu

 

 

Sexual Attraction Pheromones Woman Formula 5-alpha to najsilniejsze feromony, które zrobią z Ciebie najbardziej pożądaną kobietę. Możliwe jest to dzięki feromonom zawartym w naszych perfumach:   

 

 

Alfa Androstenol (5α-androst-16-en-3α-ol)

– feromon popularności

 

Jest odpowiedzialny za charyzmę i popularność, może także przyciągać tłumy do Ciebie. To właśnie on tworzy w koło Twojej osoby przyjazną atmosferę i aurę. Wydziela także sygnały chemiczne oznajmujące o dobrym stanie zdrowia, płodności i atrakcyjności seksualnej. Daje wrażenie otwartości osobnika oraz jego „gadatliwości”, Ten sam feromon podnosi i wzmaga emocje wokół nas. Inne osoby postrzegają Cię jako bardziej atrakcyjnego i są bardziej otwarte na kontakt z Tobą.

 

 

Beta-Androstenol

– feromon przyciągania

 

Chemicznie jest to związek niemalże identyczny z Alfa-Androstenolem, ale to on sprzyja komunikacji na głębszym poziomie. Pomaga przyciąganiu się osób płci przeciwnej, a niezależnie od płci wywołuje uczucie głębokiej życzliwości i komfortu przebywania ze sobą. To właśnie on nadaje wrażenie, że zna się dopiero poznaną osobę już od lat.

 

 

Androstenon (5a-androstanu-3a-ol-17-one)

– feromon przywódcy i seksu

 

To feromon występujący zarówno u mężczyzn jak i kobiet. Związek tworzy zwykle dominującą aurę. Kobiety w których organizmie występuje wysokie stężenie owego feromonu zawsze znajdują się w centrum zainteresowania, odbierani są jako osoby przywódcze, budzące podziw, szacunek i  uwagę otoczenia. Feromon ten tworzy wibracje wpływające na wzrost napięcia seksualnego. Często powiązany jest z pożądaniem i brany pod uwagę przy wyborze partnera. Ten związek chemiczny tworzy także aurę bezpieczeństwa i niezawodności.

 

 

Estratetraenol (estra-1, 3,5 (10) ,16-tetraen-3-ol)

– feromon kobiecości i uwodzenia

 

Całkowicie bezwonny feromon (związany z estrogenem – żeńskim hormonem płciowym) tworzy aurę wyjątkowo kobiecą i zmysłową. W niezwykły sposób aktywizuje mózg: a działanie pobudzające żądze u mężczyzn. „Zmiękczasz” otoczenie ze skutkiem, iż otoczenie jest w stanie zrobić dla ciebie naprawdę wiele. Feromon wpływa na mężczyzn kojąco, a także wzbudza w nich pragnienie ochrony Ciebie i chęć przytulania. Ten pobudzi Cię i podkreśli Twoją kobiecość.

Idealne połączenie

 

Dynamiczne połączenie feromonów z unikalnym zapachem perfum zapewni Ci pełen sukces w osobistym życiu oraz zwiększy szanse na gorący romans. Sexual Attraction Pheromones zawierają feromony najwyższej jakości. Dzięki ich bardzo intensywnemu stężeniu i starannie dobranemu składowi  silnie wabią seksualnie. Zapach utrzymuje się na skórze prawie tak długo jak zawarte w nim feromony. Jest bardzo wydajny. Wystarczy, że użyjesz niewielkiej ilości naszych feromonów, a poczujesz ogromną różnicę. Będziesz bardziej pewny siebie i zaczniesz przyciągać niczym magnes. Sexual Attraction Pheromones to intrygujący, świeży męski zapach z charakterystyczną sportową nutą pełną seksu. Pozwalają stać Ci się obiektem pożądania i pobudzić seksualnie w intymnych sytuacjach.

 

 

Uwodź

 

Feromony Sexual Attraction Pheromones to idealne rozwiązanie dla osób planujących randki i pierwsze spotkania. Liczy się pierwsze wrażenie i zaiskrzenie tzw. „chemii”. Dzięki feromonom zadanie to będzie ułatwione. W naturalny sposób przyciągniesz wymarzonego mężczyznę.

Wyróżnij się z tłumu

 

Sexual Attraction Pheromones doskonale sprawdzą się w miejscach tłocznych, klubach, imprezach, gdzie przebywa wiele osób. Jego działanie jest wtedy zintensyfikowane, a zapach utrzymuje się dłużej. Dlatego polecany jest dla osób chcących zaistnieć w tłumie np. na imprezie. Możesz w ten sposób szybko stać się tak zwaną gwiazdą wieczoru, która podbije serca wielu mężczyzn.

 

Dzięki temu, że feromony zamknięte są w niewielkich poręcznych fiolkach możesz schować je do torebki i użyć, kiedy tylko będziesz miała potrzebę!

 

 

feromony-sexual-attraction-2.jpg

 

Wyniki badań

 

Jak wynika z badań, ludzie stosujący feromony mają wyższe szanse na przyciągnie innych osób. Naukowcy przedstawili poparte wynikami wnioski, że zaledwie kilka kropel perfum z zawartością feromonów wytworzonych syntetycznie wystarczy, aby być bardziej pociągającym seksualnie.

 

Przeprowadzono badania na grupie 100 kobiet i mężczyzn w wieku 19-47 lat, w której przez okres dwóch tygodni testowana była nasza seks przynęta.

 

50 osób nosiło na sobie zapach z feromonami Sexual Attraction Pheromones, a 50 osób perfumy placebo (zapach nieaktywny feromonowo).

 

74% z grupy stosującej feromony doświadczyło trzykrotny wzrost zdarzeń seksualnych, w porównaniu z zaledwie 23% stosującymi placebo.

 

Do zdarzeń seksualnych zaliczono tu: udane randki, całowanie, pieszczoty oraz  stosunek seksualny.

Stężenie feromonów Średnie
Dozownik Atomizer
Pojemność 8ml

Opinie

Napisz opinię

Sexual Attraction Pheromones

Sexual Attraction Pheromones

Feromony zapachowe dla kobiet

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: