The EDGE Woman - 3 ml próbka

Tajna broń kobiet które chcą dominować

Wysyłamy w 24h!

34,89 zł

-12,00 zł

22,89 zł

Dodaj do listy życzeń

Nie ma punktów za ten produkt, ponieważ już jest na niego promocja.


 

The Edge

 

Sprawdzony sposób na wyróżnienie się z tłumu. Stosując The Edge określasz swoją pozycję w grupie. Ustalasz własne granice i reguły gry. Stajesz się liderem, osobą bardziej dominującą, przebojową i towarzyską, a przy tym nieporównywalnie bardziej śmiałą i pewną siebie. Niesamowity produkt podkreślający Twoją osobowość.

The EDGE Woman podkreśli Twoją kobiecość i pozwoli Tobie lśnić jak nigdy dotąd. The EDGE Woman wydobywa Twoje naturalne piękno, budząc pożądanie otaczających Cię mężczyzn i zazdrość obserwujących Cię kobiet. Zachwyć wszystkich swoją osobą!

Kupując The EDGE masz gwarancję, że nabywasz feromony, które dotychczas z powodzeniem przetestowało dziesiątki tysięcy osób na całym świecie.
Spraw, aby ludzie byli pod wrażeniem Twojej osobowości.

 

Jak działa The EDGE?The EDGE oparty jest na najwyższej jakości związkach (czystość powyżej 98%), które skutecznie podkreślają Twoją osobę w towarzystwie innych ludzi. The EDGE sygnalizuje innym Twoją wyższą jakość biologiczną (wśród setki kandydatów stajesz się najlepszym towarem na rynku), co w życiu codziennym przekłada się na większe zainteresowanie u płci przeciwnej. Gdy stosujesz The EDGE stajesz się osobą bardziej zauważaną.

 

Podobnie jak NPA, The EDGE to dominacja w płynie. The EDGE dodatkowo zwiększa Twoją pewność siebie. Po użyciu stajesz się osobą badziej przebojową i towarzyską. Jeżeli chcesz robić dobre wrażenie i przy tym dobrze się bawić, The EDGE to produkt idealny dla Ciebie.
Ze względu na zawartość skoncentrowanej dawki Androstenonu w The EDGE dla mężczyzn, środek powinien być stosowany z rozwagą. Nie należy przekraczać zalecanej dawki.

Zastosowanie:


Produkt przyjazny stosującemu. Atomizer pozwala na łatwą i dyskretną aplikację w dowolnym, wygodnym dla Ciebie momencie. Bardzo wydajny - 25ml flakon pozwala na 160 pełnych aplikacji. Wystarcza na ponad 5 miesięcy użytkowania przy założeniu, że korzystasz z dobrodziejstw feromonów cztery dni w tygodniu.

Bardzo wysoka jakość, wysokie stężenie - 2,5mg feromonów w 25ml flakonie, to gwarancja najlepszego stosunku jakości do ceny. Niech nie zmyli Cię zawartość jednego feromonu. The EDGE zawiera dodatkowo dwa silne feromony, nie ujawniane przez producenta, które znacząco podnoszą działanie głównej substancji.

 

ZapachThe EDGE Woman - piękny kwiatowy zapach, wychwalany przez mnóstwo kobiet! Idealny dla kobiety pragnącej czuć się piękną.

 

Dane techniczne


Opakowanie: chusteczka nasączona produktem - 3ml
Stężenie: 0,1mg/ml
Aplikowana doza płynu: 156 mcl
Ilość feromonów w aplikacji: 1 aplikacja uwalnia 15,6mcg czystych feromonów
Skład The EDGE Woman: Estratetraenol oraz dwie nieujawniane przez producenta substancje.

 

Stężenie feromonów Mocne
Pojemność 3ml

Opinie

Napisz opinię

The EDGE Woman - 3 ml próbka

The EDGE Woman - 3 ml próbka

Tajna broń kobiet które chcą dominować

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: