Smak For Women feromony zapachowe damskie

69,29 zł

Kupując ten produkt otrzymasz 6 punktów lojalnościowych. Za Twój aktualny koszyk dostaniesz 6 punktów które mają wartość 1,20 zł.


Smak for Women to niesamowicie zmysłowe perfumy z dodatkiem feromonów, dzięki którym nie oprze Ci się żaden mężczyzna!

Chcesz podkreślić swoje naturalne piękno, brakuje Ci pewności siebie i pragniesz zmienić swoje życie i zmienić swoje oblicze z  szarej myszki na dziką kocice której nie oprze się żaden mężczyzna ? Smak for women to idealny wybór, dzięki któremu wszystkie Twoje problemy się rozwiążą.

Smak for Women zapewni Ci możliwość przejęcia kontroli nad własnym życiem, zdecyduj o tym, jak potoczy się flirt z nieznajomym czy partnerem. Nadszedł czas, abyś to Ty zaczęła uwodzić, będąc przy tym swobodna i szczęśliwa.

Smak for Women znacząco zwiększy Twoją atrakcyjność, to w jaki sposób ludzie postrzegają Twoją osobę, jak wyglądasz w oczach innych ludzi. Delikatny, niezwykle zmysłowy zapach zagwarantuje Ci, że błyskawicznie przyciągniesz do siebie mężczyzn i sprawi, że będą o Ciebie walczyć

Feromony to substancje semiochemiczne, które mają za zadanie zwabić ku używającej je osobie płeć przeciwną. Smak for Women doskonale sprawdzi się zatem  na randce, jak i castingu czy rozmowie kwalifikacyjnej.

Pomimo silnego oddziaływania feromonów, mężczyźni nie zdają sobie sprawy, że znajdują się pod wpływem ich niezwykłego działania!

Perfumy Smak for Women są świetnym rozwiązaniem dla długoletnich związków, gdy namiętność między Wami zaczęła wygasać, a w sypialni się nieco ochłodziło, teraz bez żadnych problemów możesz przywrócić taką fascynację Twoją osobą, jaka Twój partner okazywał na początku Waszego związku.

Zapach Smak for Women pozostaje na skórze długo i jest niesamowicie zmysłowy faceci dosłownie błyskawicznie oszaleją na Twoim punkcie i nie będzie to chwilowa reakcja.

Najlepszym sposobem użycia feromonów Smak for Woman jest użycie ich na szyję, dekolt, nadgarstki, zgięcia łokcia czy za uszami.


Pojemność produktu: 50 ml

Opinie

Napisz opinię

Smak For Women feromony zapachowe damskie

Smak For Women feromony zapachowe damskie

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: