The EDGE Woman

Tajna broń kobiet które chcą dominować

Wysyłamy w 24h!

171,99 zł

Dodaj do listy życzeń

Kupując ten produkt otrzymasz 17 punktów lojalnościowych. Za Twój aktualny koszyk dostaniesz 17 punktów które mają wartość 3,40 zł.The Edge

 

To sprawdzony sposób na wyróżnienie się z tłumu. Stosując The Edge pozwoli Ci ustalić własne granice, określić swoją pozycję w grupie oraz zdominować każdego mężczyznę na swojej drodze. Staniesz się liderem, osobą bardziej dominującą, przebojową i towarzyską, a przy tym nieporównywalnie bardziej śmiałą i pewną siebie. Niesamowity produkt podkreślający Twoją osobowość.


The Edge podkreśli Twoją kobiecość i pozwoli Tobie lśnić jak nigdy dotąd. The EDGE Woman wydobywa Twoje naturalne piękno, budząc pożądanie otaczających Cię mężczyzn i zazdrość obserwujących Cię kobiet. Zachwyć wszystkich swoją osobą!

 

 

Jak działa The EDGE?


The EDGE oparty jest na najwyższej jakości związkach (czystość powyżej 98%), które skutecznie podkreślają Twoją osobę w towarzystwie innych ludzi. The EDGE sygnalizuje innym Twoją wyższą jakość biologiczną (wśród setki kandydatów stajesz się najlepszym towarem na rynku), co w życiu codziennym przekłada się na większe zainteresowanie u płci przeciwnej. Gdy stosujesz The EDGE stajesz się osobą bardziej zauważaną.

 

Podobnie jak NPA, The EDGE to dominacja w płynie. The EDGE dodatkowo zwiększa Twoją pewność siebie. Po użyciu stajesz się osobą badziej przebojową i towarzyską. Jeżeli chcesz robić dobre wrażenie i przy tym dobrze się bawić, The EDGE to produkt idealny dla Ciebie.Ze względu na zawartość skoncentrowanej dawki Androstenonu w The EDGE dla mężczyzn, środek powinien być stosowany z rozwagą. Nie należy przekraczać zalecanej dawki.

 

Bardzo wysoka jakość, wysokie stężenie - 2,5mg feromonów w 25ml flakonie, to gwarancja najlepszego stosunku jakości do ceny. Niech nie zmyli Cię zawartość jednego feromonu. The EDGE zawiera dodatkowo dwa silne feromony, nie ujawniane przez producenta, które znacząco podnoszą działanie głównej substancji.


Kupując The EDGE masz gwarancję, że nabywasz feromony, które dotychczas z powodzeniem przetestowało dziesiątki tysięcy osób na całym świecie.
Spraw, aby ludzie byli pod wrażeniem Twojej osobowości.


Stosowanie


Produkt przyjazny stosującemu. Atomizer pozwala na łatwą i dyskretną aplikację w dowolnym, wygodnym dla Ciebie momencie. Bardzo wydajny - 25ml flakon pozwala na 160 pełnych aplikacji. Wystarcza na ponad 5 miesięcy użytkowania przy założeniu, że korzystasz z dobrodziejstw feromonów cztery dni w tygodniu.

 

Zapach


The EDGE Woman - piękny kwiatowy zapach, wychwalany przez mnóstwo kobiet! Idealny dla kobiety pragnącej czuć się piękna.

 

Dane techniczne:

 

Opakowanie: 25ml flakon z atomizerem
Wydajność: bardzo wydajny - flakon pozwala na 160 pełnych aplikacji
Stężenie: 0,1mg/ml
Aplikowana doza płynu: 156 mcl
Ilość feromonów w aplikacji: 1 aplikacja uwalnia 15,6mcg czystych feromonów
Skład The EDGE Woman: Estratetraenol oraz dwie nieujawniane przez producenta substancje.

 

Stężenie feromonów Mocne
Dozownik Atomizer
Pojemność 25ml

Opinie

Napisz opinię

The EDGE Woman

The EDGE Woman

Tajna broń kobiet które chcą dominować

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: