NPA feromony damskie 5 ml

Światowy Klasyk! Od lat najbardziej cenione feromony na rynku zachodnim.
Dolej pożądanie do własnych perfum!

Wysyłamy w 24h!

152,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Kupując ten produkt otrzymasz 15 punktów lojalnościowych. Za Twój aktualny koszyk dostaniesz 15 punktów które mają wartość 3,00 zł.


NPA 5ml


Zapomnij o tanich i nieskutecznych perfumach, NPA w przeciwieństwie do wielu produktów dostępnych w chwili obecnej na polskim rynku naprawdę działa! Te niesamowicie silne feromony to niepokonany lider wśród feromonów, często ceniony nawet bardziej od produktów zawierających mieszanki wielu feromonów.  Ten produkt docenia każdy, kto miał do czynienia z prawdziwymi feromonami. Jeżeli cenisz sobie jakość, sprawdź NPA. NPA zawiera najsilniejsze znane człowiekowi substancje inicjujące fizjologiczne zmiany w zachowaniu ludzi.

 


Feromony NPA importowane są bezpośrednio z Republiki Południowej Afryki. New Pheromone Additive w skrócie NPA to najbardziej zachwalane feromony w Stanach Zjednoczonych, nie przez producenta, ale co najważniejsze - przez klientów. Jeżeli próbować określić ten produkt w jednym zdaniu, należałoby napisać, że NPA to jedne z najlepszych feromonów do uwodzenia jakie kiedykolwiek powstały, za śmieszne pieniądze, jak na tak dobry produkt.


Jak działa New Pheromone Additive?


NPA oparty jest głównie na najwyższej jakości związkach (czystość powyżej 98%), które skutecznie podkreślają Twoją osobę w towarzystwie innych ludzi. Gdy stosujesz NPA, momentalnie stajesz się bardziej atrakcyjna i wyróżnisz się w tłumie. NPA for Woman to dominacja w płynie. Mężczyźni zaczną postrzegać Cię jako atrakcyjna, silną i pełną wdzięku kobiete, której nie będą w stanie się oprzeć. NPA dodatkowo zwiększy Twoją pewność siebie, obudzi w Tobie prawdziwą kobietę, która z łatwością . Po użyciu stajesz się osobą bardziej przebojową i towarzyską. Jeżeli chcesz robić dobre wrażenie i przy tym dobrze się bawić, NPA to produkt dla Ciebie.

Ze względu na zawartość skoncentrowanej dawki Androstenonu w NPA dla mężczyzn, prosimy uważać, aby nie przesadzić ze stosowaną ilością! Środek powinien być stosowany z rozwagą.

 

Skład NPA

 

Bardzo wysoka jakość, ekstremalne stężenie feromonów w wysokości 0,048% (0.48 mg/ml) gwarantuje najlepszy stosunek jakości do ceny. Niech nie zmyli Cię zawartość jednego feromonu. NPA dodatkowo zawiera dwa silne feromony, nie ujawniane przez producenta, które znacząco podnoszą działanie głównej substancji. Wykonaliśmy badanie Androstenonu zawartego w NPA Man badanie przeprowadzone metodą spektrometrii mas
Kupując NPA masz gwarancję, że nabywasz feromony, które dotychczas z powodzeniem przetestowało dziesiątki tysięcy osób na całym świecie. NPA to obecnie najlepiej sprzedający się koncentrat feromonów.

 

Kup NPA, aby:

 

  • podkreślić swoją osobę (efekt lidera),
  • zwiększyć pewność siebie, decyzyjność, asertywność
  • dobrze się bawić (stać się osobą bardziej towarzyską).
  • podrywać i uwodzić

 

Dane techniczne:


Opakowanie: 5ml szklany flakon z zakraplaczem
Stężenie: 0.5 mg/ml
Zawartość feromonów: 2.5 mg
Aplikowana doza płynu: 50 mcl / 1 kroplę
Ilość feromonów w 1 kropli: 25 mcg
Wydajność: 100 kropel
Czas użytkowania przy codziennym stosowaniu: do 4 miesiecy
Skład: Androstenon oraz dwie strzeżone przez producenta substancje. 

 

Stężenie feromonów Bardzo mocne
Dozownik Zakraplacz
Pojemność 5ml

Opinie

Napisz opinię

NPA feromony damskie 5 ml

NPA feromony damskie 5 ml

Światowy Klasyk! Od lat najbardziej cenione feromony na rynku zachodnim.
Dolej pożądanie do własnych perfum!

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: