Sexual Attraction Pheromones

Feromony zapachowe dla mężczyzn 8 ml.

Wysyłamy w 24h!

67,31 zł

Dodaj do listy życzeń

Kupując ten produkt otrzymasz 6 punktów lojalnościowych. Za Twój aktualny koszyk dostaniesz 6 punktów które mają wartość 1,20 zł.


 

Jeśli jesteś nieśmiały, masz małe doświadczenie z kobietami i pragniesz  być w centrum uwagi i uwodzić kobiety sięgnij po wypróbowane feromony - Sexual Attraction.

Jak działają feromony?

feromony-sexual-attraction-man-3.jpg

 

 

Każdy człowiek posiada swój zapach i feromony, które przyciągają ludzi. Dzięki nim budzisz większe zainteresowanie wśród ludzi, jesteś postrzegany jako dusza towarzystwa i wzbudzasz respekt innych. Poprzez codzienną higienę ciała, pozbywamy się ich ze skóry bardzo skutecznie. Używanie środków czystości i antyperspirantów zmniejsza ich ilość do minimum – jednak trudno sobie wyobrazić życie bez ich stosowania. Pomimo, że są to naturalne wydzieliny z organizmu – połączone z potem raczej odstraszają. Co zrobić, aby mieć na sobie pożądane feromony? Nic prostszego. Naukowcy z jednego z najnowocześniejszych laboratoriów na terenie Unii Europejskiej uzyskali mocno stężone syntetyczne feromony, które składem chemicznym i działaniem są identyczne jak te wydzielane przez człowieka. Ich dynamiczne połączenie z naturalnie występującymi u ludzi feromonami oraz interesującym zapachem okazały się wielkim sukcesem. Wyselekcjonowane zostały feromony, które odpowiedzialne są za pociąg seksualny i zdolności przywódcze.

 

 

Tło seksualne

 

 

Specjaliści skupili się głównie na tym, aby specyfik powodował instynktowne działania seksualne wśród ludzi. Jak się okazało z pełnym sukcesem wkroczyli na rynek. Jeśli więc chcesz poprawić jakość swojego życia seksualnego, zostać przywódcą i dominatorem spróbuj Sexual Attraction Pheromones.

 

 

Dzięki feromonom Sexual Attraction Pheromones:

 

 

•          podkreślisz osobowość i atrakcyjność

•          stworzysz stanowisko samca alfa: przywódcy godnego podziwu i zaufania

•          sprawisz, że kobiety będą Ci uległe i skore do flirtu

•          wzrośnie Twoje dobre samopoczucie

•          będziesz bardziej pewny siebie                                                                  

Jakie feromony wchodzą w skład Sexual Attraction?

 

 

 

Sexual Attraction Pheromones Man to najsilniejsze feromony, które zrobią z Ciebie najbardziej pożądanego mężczyznę. Możliwe jest to dzięki feromonom zawartym w naszych perfumach:  Alfa Androstenolu (5α-androst-16-en-3α-ol), Beta-Androstenolu,

Alfa androstenonu (5a-androstanu-3a-ol, 17-one) oraz Androstadienon (Androsta-4-16-dien-3-on). To właśnie za sprawą tych związków chemicznych możesz odnieść swój sukces!

 

 

Alfa Androstenol (5α-androst-16-en-3α-ol)

– feromon popularności

 

 

Jest odpowiedzialny za charyzmę i popularność, może także przyciągać tłumy do Ciebie. To właśnie on tworzy w koło Twojej osoby przyjazną atmosferę i aurę. Wydziela także sygnały chemiczne oznajmujące o dobrym stanie zdrowia, płodności i atrakcyjności seksualnej. Daje wrażenie otwartości osobnika. Ten sam feromon podnosi i wzmaga emocje wokół nas. Inne osoby postrzegają Cię jako bardziej atrakcyjnego i są bardziej otwarte na kontakt z Tobą.

 

Beta-Androstenol– fermon przyciągania

 

 

Chemicznie jest to związek niemalże identyczny z Alfa-Androstenolem, ale to on sprzyja komunikacji na głębszym poziomie. Pomaga przyciąganiu się osób płci przeciwnej, a niezależnie od płci wywołuje uczucie głębokiej życzliwości i komfortu przebywania za sobą. To właśnie on nadaje wrażenie, że zna się dopiero poznaną osobę już od lat i dzięki niemu kobieta czuje się przy Tobie bezpiecznie.

 

 

Androstenon (5a-androstanu-3a-ol-17-one) – feromon przywódcy i seksu

 

 

To feromon występujący zarówno u mężczyzn jak i kobiet. Związek tworzy zwykle dominującą aurę. Mężczyźni, którzy w organizmie mają wysokie stężenie owego feromonu zawsze znajdują się w centrum zainteresowania, odbierani są jako osoby przywódcze, budzące podziw, szacunek i  uwagę otoczenia – tak zwani samce alfa. Feromon ten tworzy wibracje wpływające na wzrost napięcia seksualnego. Często powiązany jest z pożądaniem i brany pod uwagę przy wyborze partnera. Ten związek chemiczny tworzy także aurę bezpieczeństwa i niezawodności.

 

 

Androstadienon (Androsta-4-16-dien-3-on)

– feromon miłości

 

Androstadienon to feromon, który ma wpływ na aktywność mózgu kobiet. Stosowany przez mężczyzn, aby zachęcać kobiety lub nawiązać dobry kontakt z jednostką tej samej płci. Jednym z jego bardziej niezwykłych efektów w działaniu jest poprawa nastroju osób przebywających w naszym towarzystwie, a wśród kobiet zmniejszenie objawów napięcia przedmiesiączkowego (PMS)! Ma to odzwierciedlenie przy wzroście uczucia intymności i komfortu a także zwiększa poczucie opiekuńczości. Nazwany jest ”feromonem miłości”, ze względu na charakter uczucia i reakcje jakie wywołuje wśród kobiet.

 

 

Idealne połączenie

 

 

Dynamiczne połączenie feromonów z unikalnym zapachem perfum zapewni Ci pełen sukces w osobistym życiu oraz zwiększy szanse na gorący romans. Sexual Attraction Pheromones zawierają feromony najwyższej jakości. Dzięki ich bardzo intensywnemu stężeniu i starannie dobranemu składowi  silnie wabią seksualnie. Zapach utrzymuje się na skórze prawie tak długo jak zawarte w nim feromony. Jest bardzo wydajny. Wystarczy, że użyjesz niewielkiej ilości Attraction, a poczujesz ogromną różnicę. Będziesz bardziej pewny siebie i zaczniesz przyciągać ludzi niczym magnes. Sexual Attraction Pheromones to intrygujący, świeży męski zapach z charakterystyczną sportową nutą pełną seksu. Pozwalają stać Ci się obiektem pożądania i pobudzić seksualnie w intymnych sytuacjach.

 

 

Uwodź

 

 

Feromony Sexual Attraction Pheromones to idealne rozwiązanie dla osób planujących randki i pierwsze spotkania. Liczy się pierwsze wrażenie i zaiskrzenie tzw. „chemii”. Dzięki feromonom zadanie to będzie ułatwione. W naturalny sposób przyciągniesz wymarzoną partnerkę.

 

 

Wyróżnij się z tłumu

 

 

 

Sexual Attraction Pheromones doskonale sprawdza się w miejscach tłocznych, klubach, imprezach, gdzie przebywa wiele osób. Jego działanie jest wtedy zintensyfikowane, a zapach utrzymuje się dłużej. Dlatego polecany jest dla osób chcących zaistnieć w tłumie np. na imprezie. Możesz w ten sposób szybko stać się tak zwanym samcem alfa – mężczyzną atrakcyjnym dla każdej kobiety.

 

Dzięki temu, że feromony zamknięte są w niewielkich poręcznych fiolkach możesz schować je do kieszeni i użyć, kiedy tylko będziesz miał potrzebę!

 

 

Sexual Attraction Pheromones Man Formula 5-alpha – nowość na polskim rynku!

 

 

 

 

Wyniki badań

 

 

Jak wynika z badań, ludzie stosujący feromony mają wyższe szanse na przyciągnie innych osób. Naukowcy przedstawili poparte wynikami wnioski, że zaledwie kilka kropel perfum z zawartością feromonów wytworzonych syntetycznie wystarczy, aby być bardziej pociągającym seksualnie.

 

Przeprowadzono badania na grupie 100 kobiet i mężczyzn w wieku 19-47 lat, w której przez okres dwóch tygodni testowana była nasza seks przynęta.

50 osób nosiło na sobie zapach z feromonami Sexual Attraction Pheromones, a 50 osób perfumy placebo (zapach nieaktywny feromonowo).

 

74% z grupy stosującej feromony doświadczyło trzykrotny wzrost zdarzeń seksualnych, w porównaniu z zaledwie 23% stosującymi placebo.

 

Do zdarzeń seksualnych zaliczono tu: udane randki, całowanie, pieszczoty oraz  stosunek seksualny.

Stężenie feromonów Średnie
Dozownik Atomizer
Pojemność 8ml

Opinie

Napisz opinię

Sexual Attraction Pheromones

Sexual Attraction Pheromones

Feromony zapachowe dla mężczyzn 8 ml.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: