Miyoshi Miyagi Original Pure 5 ml męskie

Męskie feromony bezzapachowe japońskiej firmy Miyoshi Miyagi.

Wysyłamy w 24h!

34,90 zł

Dodaj do listy życzeń

Kupując ten produkt otrzymasz 3 punktów lojalnościowych. Za Twój aktualny koszyk dostaniesz 3 punktów które mają wartość 0,60 zł.


Miyoshi Miyagi „ORIGINAL since 2004”

 

Oddziaływanie feromonów Miyoshi Miyagi na płeć przeciwną jest wyraźnie zauważalne. Osoby znajdujące się w pobliżu stają się otwarte, skore do flirtu i postrzagają nas jako bardziej atrakcyjnych. Wystarczy kilka kropli, a możesz mieć wpływ na tych, na których szczególnie Ci zależy! Linia PURE (bezzapachowa) oraz INSTINCT (zapachowa) zawierają tę samą kompozycję feromonów.


Dzięki połączeniu najstarszych japońskich tradycji sztuki perfumeryjnej oraz osiągnięć z dziedziny biochemii, powstał wyjątkowy produkt. Feromony Miyoshi Miyagi, niezmiennie od 2004 r. pozawalają nam cieszyć się pięknym zapachem oraz wpływać na to, jak jesteśmy postrzegani.

 

Twórcą tej przełomowej formuły jest japoński projektant Miyoshi Miyagi. Od lat związany z modą, zawsze poszukiwał wyjątkowych rozwiązań, które charakteryzowały się urokiem, ponadczasowym wdziękiem, a także funkcjonalnością.

 

Dążąc do stworzenia dodatku, który dopełniałby jego kolekcje i podkreślał ich wymowę, narodził się pomysł wykreowania produktu, który potrafiłby oddziaływać na otoczenie nie tylko na poziomie doznań zapachowych, ale także mieć wpływ na ludzką emocjonalność…

 

 

Feromony „ORIGINAL” dla niego

 

 

Specjaliści z laboratoriów Miyoshi Miyagi opracowali dwie linie feromonów dla mężczyzn. Pure – linia, której produkty są całkowicie niewyczuwalne, można je swobodnie łączyć z zapachem ulubionych perfum. Linia Instinct, która skuteczność feromonów Miyoshi Miyagi łączy z przebojowym zapachem. Dzięki temu uzyskano kipiącą erotyzmem mieszankę, której ciężko będzie się oprzeć każdej kobiecie. Niezależnie od wybranego produktu, używając produktów Miyoshi Miyagi możesz być pewien, że nawet niewielka ilość preparatu roztoczy wokół Ciebie mgiełkę fascynacji, czyniąc Cię najatrakcyjniejszą osobą w towarzystwie.

 

 

„Pure 5 ml” dla niego specyfikacja

 

 

PRODUKT: naturalne perfumy (bezzapachowe) męskie wzbogacone w formułę feromonów Miyoshi Miyagi Original

 

RODZAJ OPAKOWANIA: butelka szklana 5 ml roll-on

 

PRZEZNACZENIE: dla mężczyzn, którzy pożądają kobiet

 

STĘŻENIE FORMUŁY FEROMONÓW: 1,11 mg/1 ml

 

EFEKTYWNA DAWKA / TRWAŁOŚĆ: 3 aplikacje / 5-6 h

 

EFEKTY DZIAŁANIA NA OTOCZENIE: zwiększa atrakcyjność oraz zainteresowanie rozmową, wzmaga podniecenie, autorytet i szacunek, zmniejsza zahamowania

 

EFEKTY DZIAŁANIA NA CIEBIE: zwiększenie pewności siebie, poprawienie nastroju i poczucia humoru

Stężenie feromonów Średnie
Dozownik Atomizer
Pojemność 5ml

Opinie

Napisz opinię

Miyoshi Miyagi Original Pure 5 ml męskie

Miyoshi Miyagi Original Pure 5 ml męskie

Męskie feromony bezzapachowe japońskiej firmy Miyoshi Miyagi.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: