NPA TOUCH męskie 12 ml z atomizerem

Feromony NPA to wciąż niepokonany lider wśród feromonów. New Pheromone Additive pomimo, że zawiera głównie tylko jeden feromon jest bardziej ceniony od innych.

Wysyłamy w 24h!

152,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Kupując ten produkt otrzymasz 15 punktów lojalnościowych. Za Twój aktualny koszyk dostaniesz 15 punktów które mają wartość 3,00 zł.


NPA TOUCH

WYGODA STOSOWANIA

 

Nowość z LaCroy! Od dziś Wasze ulubione NPA dostępne jest również w wersji z atomizerem! Dla wszystkich miłośników NPA, którzy stosowali NPA bezpośrednio na skórę bądź ubranie, producent stworzył NPA do bezpośredniego stosowania. Wystarczy jedno psiknięcie z atomizera i gotowe!

 

Feromony NPA to w przeciwieństwie do wielu produktów dostępnych w chwili obecnej na polskim rynku naprawdę działa. Zapomnij o tanich i niesprawdzonych środkach. NPA to wciąż niepokonany lider wśród feromonów, często ceniony nawet bardziej od produktów zawierających mieszanki wielu feromonów. Jeżeli temat feromonów jest dla Ciebie nowy, NPA będzie idealnym wyborem na początek. Bardzo Słynne NPA są produktem importowanym bezpośrednio z Republiki Południowej Afryki.

 

NPA czyli tak naprawdę New Pheromone Additive to najbardziej zachwalane feromony w Stanach Zjednoczonych, nie przez producenta, ale właśnie przez klientów. Jeżeli próbować określić ten produkt w jednym zdaniu, należałoby napisać, że NPA to jedne z najlepszych feromonów do uwodzenia jakie kiedykolwiek powstały, za bardzo małe pieniądze.


Jak działają feromony NPA?


NPA oparty jest głównie na najwyższej jakości związkach (czystość powyżej 98%), które skutecznie podkreślają Twoją osobę w towarzystwie innych ludzi. Gdy stosujesz NPA praktycznie od razu stajesz się zauważony. NPA Man to istna dominacja w płynie. Kobiety widzą Cię jako silnego, wyróżniającego się mężczyznę, natomiast inni mężczyźni czują do Ciebie należyty respekt. NPA dodatkowo zwiększa Twoją pewność siebie. Po użyciu stajesz się osobą badziej przebojową i towarzyską. Jeżeli chcesz robić dobre wrażenie i przy tym dobrze się bawić, NPA to produkt dla Ciebie, gdy chcesz:

 

  • podrywać i uwodzić
  • podkreślić swoją osobę (efekt lidera)
  • zwiększyć pewność siebie, decyzyjność, asertywność
  • dobrze się bawić (stać się osobą bardziej towarzyską)

Skład NPA Man


Bardzo wysoka jakość, stężenie feromonów w wysokości 0.17 mg/ml gwarantuje najlepszy stosunek jakości do ceny. Niech nie zmyli Cię zawartość jednego feromonu. NPA dodatkowo zawiera dwa silne feromony, nie ujawniane przez producenta, które znacząco podnoszą działanie głównej substancji. Wykonaliśmy badanie Androstenonu zawartego w NPA Man badanie przeprowadzone metodą spektometrii mas. Kupując NPA masz gwarancję, że nabywasz feromony, które dotychczas z powodzeniem przetestowało dziesiątki tysięcy osób na całym świecie. NPA to obecnie najlepiej sprzedający feromon. Ze względu na zawartość skoncentrowanej dawki Androstenonu w NPA dla mężczyzn, prosimy uważać, aby nie przesadzić ze stosowaną ilością! Środek powinien być stosowany z rozwagą.

 

Stosowanie NPA


Wygoda i precyzja stosowania. Mały, praktyczny flakon. Ułatwiona aplikacja: 1 psiknięcie = 1 kropla standardowego NPA. Do bezpośredniego użycia.


Dane techniczne:


Opakowanie: 12ml szklany flakon z atomizerem


WAŻNE: niektóre flakony mogą mieć atomizer w kolorze złotym


Zawartość feromonów: 2mg


Stężenie: 0.17 mg/ml


Wydajność: 80 aplikacji


Aplikowana doza płynu: 150mcl / 1 psiknięcie


Ilość feromonów w 1 aplikacji: 25mcg (odpowiada 1 kropli standardowego NPA)

 

Skład NPA Touch Man: Androstenon oraz dwie strzeżone przez producenta substancje.


Producent: LaCroy Chemicals, Republika Południowej Afryki.
 

 

Stężenie feromonów Bardzo mocne
Dozownik Atomizer
Pojemność 12ml

Opinie

Napisz opinię

NPA TOUCH męskie 12 ml z atomizerem

NPA TOUCH męskie 12 ml z atomizerem

Feromony NPA to wciąż niepokonany lider wśród feromonów. New Pheromone Additive pomimo, że zawiera głównie tylko jeden feromon jest bardziej ceniony od innych.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: