The EDGE Man - 3 ml próbka

Tajna broń prawdziwych samców Alfa

Wysyłamy w 24h!

34,89 zł

-12,00 zł

22,89 zł

Dodaj do listy życzeń

Nie ma punktów za ten produkt, ponieważ już jest na niego promocja.


The EDGE

 

To skoncentrowana mieszanina zaawansowanych związków semiochemicznych zwanych feromonami. Gdy użyjesz na sobie The EDGE, to twój zapach zmieni się na zapach prawdziwego mężczyzny który jest pewny siebie i nie można się mu oprzeć. Działanie The EDGE udowodnione zostalo naukowo. Zwiększ swoją atrakcyjność, emanuj namiętnością, tryskaj pożądaniem i wpływaj na to, jak odbierają Cię inni. Płeć przeciwna zaczynie widzieć w Tobie osobę niezwykle atrakcyjną, w 100% pewną siebie. Ty sam staniesz się bardziej towarzyski i skłonny do flirtu.

 

Chcesz mieć niesamowite powodzenie, większą pewność siebie, stać się barzdiej atrakcyjny? Używając feromonów The EDGE, nie tylko zyskasz pewnośc siebie, będziesz bardziej atrakcyjny ale też zyskasz niesamowite powodzenie u kobiet.
The EDGE Man przeznaczony jest dla mężczyzn, aby wpływać na kobiety.

 

 

 

Jak działa The EDGE?

 


The EDGE oparty jest na najwyższej jakości związkach (czystość powyżej 98%), które skutecznie podkreślają Twoją osobę w towarzystwie innych ludzi. The EDGE sygnalizuje innym Twoją wyższą jakość biologiczną (wśród setki kandydatów stajesz się najlepszym towarem na rynku), co w życiu codziennym przekłada się na większe zainteresowanie u płci przeciwnej. Gdy stosujesz The EDGE stajesz się osobą bardziej zauważaną.
Podobnie jak NPA, The EDGE to dominacja w płynie. The EDGE dodatkowo zwiększa Twoją pewność siebie. Po użyciu stajesz się osobą badziej przebojową i towarzyską. Jeżeli chcesz robić dobre wrażenie i przy tym dobrze się bawić, The EDGE to produkt idealny dla Ciebie.
Ze względu na zawartość skoncentrowanej dawki Androstenonu w The EDGE dla mężczyzn, środek powinien być stosowany z rozwagą. Nie należy przekraczać zalecanej dawki.

Bardzo wysoka jakość, wysokie stężenie - 2,5mg feromonów w 25ml flakonie, to gwarancja najlepszego stosunku jakości do ceny. Niech nie zmyli Cię zawartość jednego feromonu. The EDGE zawiera dodatkowo dwa silne feromony, nie ujawniane przez producenta, które znacząco podnoszą działanie głównej substancji.


Kupując The EDGE masz gwarancję, że nabywasz feromony, które dotychczas z powodzeniem przetestowało dziesiątki tysięcy osób na całym świecie.
Spraw, aby ludzie byli pod wrażeniem Twojej osobowości.


Zastosowanie


Produkt przyjazny stosującemu. Atomizer pozwala na łatwą i dyskretną aplikację w dowolnym, wygodnym dla Ciebie momencie. Bardzo wydajny - 25ml flakon pozwala na 160 pełnych aplikacji. Wystarcza na ponad 5 miesięcy użytkowania przy założeniu, że korzystasz z dobrodziejstw feromonów cztery dni w tygodniu.

 

Kup The EDGE, aby

  • podrywać i uwodzić,
  • podkreślić swoją osobę (efekt lidera),
  • zwiększyć pewność siebie, decyzyjność, asertywność
  • dobrze się bawić (stać się osobą bardziej towarzyską).


Zapach


The EDGE Man - zdecydowany, męski, czytelny i energetyczny zapach, łączący w sobie siłę i elegancję.

 

Dane techniczne

 

  • Opakowanie: chusteczka nasączona produktem - 3ml
  • Stężenie: 0,1mg/ml
  • Aplikowana doza płynu: 156 mcl
  • Ilość feromonów w aplikacji: 1 aplikacja uwalnia 15,6mcg czystych feromonów
  • Skład The EDGE Man: Androstenon oraz dwie nieujawniane przez producenta substancje
Stężenie feromonów Mocne
Pojemność 3ml

Opinie

Napisz opinię

The EDGE Man - 3 ml próbka

The EDGE Man - 3 ml próbka

Tajna broń prawdziwych samców Alfa

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: