NPA feromony męskie 5 ml

Feromony NPA to wciąż niepokonany lider wśród feromonów. New Pheromone Additive pomimo, że zawiera głównie tylko jeden feromon jest bardziej ceniony od innych.

Wysyłamy w 24h!

152,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Kupując ten produkt otrzymasz 15 punktów lojalnościowych. Za Twój aktualny koszyk dostaniesz 15 punktów które mają wartość 3,00 zł.


NPA 5ml

 

Feromony NPA to w przeciwieństwie do wielu produktów dostępnych w chwili obecnej na polskim rynku naprawdę działa. Zapomnij o tanich i niesprawdzonych środkach. NPA to wciąż niepokonany lider wśród feromonów, często ceniony nawet bardziej od produktów zawierających mieszanki wielu feromonów. Jeżeli temat feromonów jest dla Ciebie nowy, NPA będzie idealnym wyborem na początek. Bardzo Słynne NPA są produktem importowanym bezpośrednio z Republiki Południowej Afryki.

 

NPA czyli tak naprawdę New Pheromone Additive to najbardziej zachwalane feromony w Stanach Zjednoczonych, nie przez producenta, ale właśnie przez klientów. Jeżeli próbować określić ten produkt w jednym zdaniu, należałoby napisać, że NPA to jedne z najlepszych feromonów do uwodzenia jakie kiedykolwiek powstały, za bardzo małe pieniądze.


Jak działają feromony NPA?


NPA oparty jest głównie na najwyższej jakości związkach (czystość powyżej 98%), które skutecznie podkreślają Twoją osobę w towarzystwie innych ludzi. Gdy stosujesz NPA praktycznie od razu stajesz się zauważony. NPA Man to istna dominacja w płynie. Kobiety widzą Cię jako silnego, wyróżniającego się mężczyznę, natomiast inni mężczyźni czują do Ciebie należyty respekt. NPA dodatkowo zwiększa Twoją pewność siebie. Po użyciu stajesz się osobą badziej przebojową i towarzyską. Jeżeli chcesz robić dobre wrażenie i przy tym dobrze się bawić, NPA to produkt dla Ciebie, gdy chcesz:

 

  • podrywać i uwodzić
  • podkreślić swoją osobę (efekt lidera)
  • zwiększyć pewność siebie, decyzyjność, asertywność
  • dobrze się bawić (stać się osobą bardziej towarzyską)

Skład NPA Man


Bardzo wysoka jakość, ekstremalne stężenie feromonów w wysokości 0,048% (0.48mg/ml) gwarantuje najlepszy stosunek jakości do ceny. Niech nie zmyli Cię zawartość jednego feromonu. NPA dodatkowo zawiera dwa silne feromony, nie ujawniane przez producenta, które znacząco podnoszą działanie głównej substancji. Wykonaliśmy badanie Androstenonu zawartego w NPA Man badanie przeprowadzone metodą spektometrii mas. Kupując NPA masz gwarancję, że nabywasz feromony, które dotychczas z powodzeniem przetestowało dziesiątki tysięcy osób na całym świecie. NPA to obecnie najlepiej sprzedający się koncentrat feromonów. Ze względu na zawartość skoncentrowanej dawki Androstenonu w NPA dla mężczyzn, prosimy uważać, aby nie przesadzić ze stosowaną ilością! Środek powinien być stosowany z rozwagą.

 

Stosowanie NPA


NPA należy zmieszać z własnymi perfumami
Flakon NPA zaopatrzony jest w specjalistyczny zakraplacz, umożliwiający przelanie zawartości do własnych perfum (5ml maksymalnie do 30ml perfum).
Doświadczeni użytkownicy stosują NPA również bezpośrednio, na skórę lub ubrania
W przypadku stosowania bezpośredniego, nie stosować więcej niż 2 krople


Dane techniczne:


Opakowanie: 5ml szklany flakon z zakraplaczem
Stężenie: 0.5 mg/ml
Zawartość feromonów: 2.5mg
Aplikowana doza płynu: 50mcl / 1 kroplę
Ilość feromonów w 1 kropli: 25mcg
Wydajność: 100 kropel
Czas użytkowania przy codziennym stosowaniu: do 4 miesiecy
Skład: Androstenon oraz dwie strzeżone przez producenta substancje. 
 

 

Stężenie feromonów Bardzo mocne
Dozownik Zakraplacz
Pojemność 5ml

Opinie

Napisz opinię

NPA feromony męskie 5 ml

NPA feromony męskie 5 ml

Feromony NPA to wciąż niepokonany lider wśród feromonów. New Pheromone Additive pomimo, że zawiera głównie tylko jeden feromon jest bardziej ceniony od innych.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: