Sexmen for men 50 ml

Chwilowy brak na magazynie
82,19 zł

Dodaj do listy życzeń

Kupując ten produkt otrzymasz 8 punktów lojalnościowych. Za Twój aktualny koszyk dostaniesz 8 punktów które mają wartość 1,60 zł.


Co to SeXmen?

 

SeXmen odznacza się delikatnym, świeżym i wyrafinowanym zapachem, odpowiednim na każdą okazję. Jest to preparat o ekscytującym, męskim zapachu, stworzony aby wywoływać w kobietach pożądanie i erotyczne podniecenie, któremu nie będą w stanie się oprzeć. Unikalny zestaw składników działa na kobiety pobudzająco i sprawia, że postrzegają mężczyznę jako "samca alfa", bardziej atrakcyjnego od innych mężczyzn i pociągającego seksualnie.


Jak pachnie SeXmen?

 

W pierwszej nucie dominują akcenty owocowe, głównie grejpfruta, bergamotki i mandarynki, odpowiedzialne za wywołanie zainteresowania i uczucia przyjemnej świeżości.
W głębokiej bazie zapachu pojawiają się męskie feromony, piżmo, ambra i paczula, wywołujące w kobiecej podświadomości podniecenie, pożądanie i ochotę na seks.

Dzięki tak dobranej kompozycji zapachowej opracowanej w oparciu o wiedzę z dziedziny biochemii, fizjologii oraz o wieloletnie doświadczenia francuskich mistrzów perfumeryjnych. Kobiety reagują na składniki zawarte w preparacie w sposób podświadomy i nie są w stanie oprzeć się ich działaniu. Jeśli poczują roztaczaną przez Ciebie aurę męskich feromonów – zaczną odczuwać zwiększoną chęć do kontaktu z Tobą.

 

Dlaczego wybrać SeXmen?SeXmen spowoduje, że kobiety będą postrzegać mężczyznę jako wyjątkowo męskiego i bardzo pociągającego, dodatkowo staniesz się bardziej atrakcyjny, będą one skłonne do nawiązania z Tobą bliższego (intymnego) kontaktu.
Wzrośnie Twoje zdecydowanie i pewność siebieinni mężczyźni będą uważać Cię za lidera i osobę o cechach przywódczych.
Kobiety w Twoim otoczeniu staną bardzie otwarte i skłonne do flirtu.

 

 

Dla kogo przeznaczony jest SeXmen?SeXmen to nowoczesny a zarazem skuteczny preparat zapachowy, przeznaczony dla mężczyzn prowadzących aktywny tryb życia, chcących wzbudzić w kobietach zainteresowanie i nakłonić je do bliższego kontaktu. Ten preparat jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem, jeśli:

 

  • Pragniesz aby kobiety postrzegały Cię jako bardziej męskiego i interesującego.

 

  • Planujesz spotkanie z kobietą w której chcesz wzbudzić pożądanie i ochotę na seks.

 

  • Chcesz, aby kobieta która nie zwraca na Ciebie uwagi zaczęła interesować się Tobą i nabrała ochoty na bliższy, intymny kontakt.

 

  • Prowadzisz aktywne życie towarzyskie i zależy Ci na szybkim nawiązywaniu kontaktów z kobietami.

 

  • Chcesz aby mężczyźni znajdujący się w Twoim zespole uważali Cię za lidera i przywódcę.

 

Stężenie feromonów Średnie
Dozownik Atomizer
Pojemność 50ml

Opinie

Napisz opinię

Sexmen for men 50 ml

Sexmen for men 50 ml

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: