BTB BUSINESS for Man - 10 ml

Poznaj BTB BUSINESS. Najbardziej zaawansowane technicznie feromony na rynku europejskim.

Wysyłamy w 24h!

380,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Kupując ten produkt otrzymasz 38 punktów lojalnościowych. Za Twój aktualny koszyk dostaniesz 38 punktów które mają wartość 7,60 zł.


POZNAJ NAJLEPSZE FEROMONY DLA BIZNESU KTÓRE KIEDYKOLWIEK POWSTAŁY!

 

Kompozycja substancji semiochemicznych, usprawniających Twoje samopoczucie oraz komunikację w pracy i biznesie.

 

 

FEROMONY STWORZONE, BY TWÓJ BIZNES PROSPEROWAŁ BEZ PRZESZKÓD

 

Pracujesz z ludźmi a może zajmujesz się sprzedażą?


Podczas gdy załatwiasz trudną sprawę, gdy musisz postawić na swoim, gdy potrzebujesz przekonać do czegoś drugą stronę - wszędzie tam potrzebna jest Twoja siła przebicia, dobra komunikacja, ale i pozytywne nastawienie oraz otwartość rozmówcy. Tego właśnie dostarczą Ci Feromony BTB BUSINESS.

 

Ferormony BTB BUSINESS przeznaczone są nie tylko dla przedsiębiorców, ale po prostudla osób przedsiębiorczych - czyli biorących sprawy w swoje ręce. Również dla pracujących w korporacjach lub na kontraktach, w klasycznym wymiarze zatrudnienia, czy też na zlecenie. Stworzone zostały ku usprawnieniu komunikacji w sferze zawodowej - między Tobą a wszystkimi, z którymi przebywasz lub rozmawiasz.

 

Nie ma znaczenia czy jesteś sprzedawcą, czy odbywasz rozmowę z ważnym klientem bądź jesteś prezesem rady nadzorczej – w każdej sytuacji najważniejsza jest Twoja dobra relacja z drugą osobą. Nie tylko to, jakie robisz wrażenie, ale to jak czuje się przy Tobie druga strona. Jeżeli jej samopoczucie jest dobre, prawdopodobieństwo zakupu bądź domknięcia kontraktu jest większe, niż w sytuacji, w której czuje się przeciętnie. W negocjacjach nie chodzi tylko o obiekcje drugiej strony, ale często o to, jak się przy Tobie czuje. O jej stan emocjonalny.

 

 

KAŻDA OSOBA, Z KTÓRĄ MASZ KONTAKT BEZPOŚREDNI MOŻE POWINNA SIĘ PRZY TOBIE CZUĆ DOBRZE.

 

Niezależnie, czy jest to kobieta, czy mężczyzna. Jeśli ktoś czuje się dobrze w Twoim towarzystwie, chętniej przystaje na Twoje propozycje. Po prostu Ci ufa.
Podczas wdychania feromonów, odbiorcy zmieniają swój stan emocjonalny i zaczynają przy Tobie czuć się lepiej. Stają się bardziej otwarci, rozmowni, zadowoleni. Produkt lub usługa, którą sprzedajesz ma większe szanse na odbiór, w porównaniu z sytuacją, gdy odbiorcy mają paskudny nastrój, są zamknięci na świat zewnętrzny i tym samym zamknięci na Ciebie.

 

Możesz zmieniać nastrój i nastawienie osób, z którymi przebywasz, a dzięki temu będą nie tylko kupowali Twoje produkty, ale będą czuć się przy Tobie przyjemniej i swobodniej. Ich życie dzięki Tobie może stać się bardziej pełne, lekkie i bardziej prawdziwe. Efektem ubocznym będzie to, że będą Cię lubili.

 

 

NAJBARDZIEJ SKUTECZNA MIESZANINA DO BIZNESU

 

Osoby stosujące BTB Business są postrzegane jako budzące większe zaufanie. Zainteresowanie klientów wzrasta o 22,6%. Twoja pewność siebie rośnie o 43,2%, a skuteczność przywódcza ulega poprawie o 41,2%.

 

 

NAJBARDZIEJ SKUTECZNA MIESZANINA DO PRACY

 

Feromony BTB Business to dotychczas najbardziej zaawansowana kompozycja feromonów do sprzedaży, negocjacji, rozmów handlowych i zarządzania ludźmi, jaka powstała.

Nieważne, czy kierujesz zespołem, czy oferujesz nieruchomości na wynajem. Wszędzie tam, gdzie liczy się bezpośredni, dobry kontakt z drugim człowiekiem, tam BTB BUSINESS spełni swoje zadanie.


Stosuj go podczas spotkań, narad biznesowych, meetingów, podczas pracy zespołowej, ale też i sprzedaży bezpośredniej, w handlu czy negocjacjach.

Związki semiochemiczne zawarte w BTB BUSINESS stymulują nabłonek węchowy oraz narząd lemieszowy osób wdychających, zmieniając sposób, w jaki odbierają Cię kontrahenci oraz Twoi koledzy z pracy.

Ostatnie badania przeprowadzone wraz z Uniwersytetem Przyrodniczym we Wrocławiu wykazały, że wdychanie feromonów zawartych w BTB BUSINESS stymuluje określone obszary w mózgu związane z zachowaniami instynktownymi oraz hamuje aktywność płata czołowego mózgu, co sprawia, że Twoi współpracownicy oraz usługobiorcy stają się bardziej podatni na sugestie i skorzy do spontanicznego działania. Pierwsze Ogólnopolskie Badanie Skuteczności Feromonów wykazało, że korzystanie z feromonów wchodzących w skład BTB BUSINESS zwiększyło zainteresowanie klientów proponowaną im ofertą o 22,6%. Pewność siebie stosującego wzrastała statystycznie o 43,2%. Z kolei skuteczność przywódcza uległa poprawie aż o 41,2%.

 

 

JEŻELI PRACUJESZ Z LUDŹMI, MOŻESZ MIEĆ REALNY WPŁYW NA TO, JAK ODBIERAJĄ CIĘ INNI.

 

Być może Twoje wynagrodzenie zależy od Twojej skuteczności. BTB BUSINESS daje Ci możliwość skorzystania z wyższej jakości kontaktów z innymi. Porozumienie na wyższym poziomie gwarantuje Ci szybszą i bardziej sprawną realizację targetów oraz zawodowych wyzwań. Tam, gdzie ważny jest kontakt bezpośredni podczas załatwiania trudnych spraw, tam może przydać się Tobie BTB BUSINESS.

 

 

CO DAJĄ BTB BUSINESS?

 

SIŁA PRZEBICIA

BTB BUSINESS dzięki zawartości specyficznych związków semiochemicznych (wydzielanych przez tzw. gruczoły Montgomerego) przywraca Twój wewnętrzny spokój, abyś czuł mniej stresu i rozdrażnienia, a tym samym odblokował własny potencjał energii i poczucia mocy.

 

SPRAWCZOŚĆ

Związki zawarte w BTB Business pomogą Ci wystartować z rana - w chwilach braku decyzyjności i braku wewnętrznej motywacji.

10ml flakon zawiera nie tylko feromony wpływające na innych, ale też związki wpływające na Ciebie - zwiększając Twoją moc, asertywność i pewność siebie.

 

PRZYCHYLNOŚĆ

Jeśli w Twojej pracy ważne jest to, jak odbierają Cię inni, BTB Business pomoże Ci wykreować aurę osoby zdecydowanej, pewnej siebie, stanowczej, ale z dobrym, pozytywnym nastawieniem do innych.

Ważne, gdy potrzebujesz nie tylko wyrazić własne stanowisko i postawić na swoim, ale chcesz, by ludzie bardziej Cię lubili, ufali i dobrze odbierali.

 

 

JAK BTB BUSINESS WPŁYWA NA CIEBIE?

 

MOTYWACJA

Ruszasz z większym zapałem, masz więcej motywacji do pracy, od samego rana, aż po wieczór.

 

DOBRE RELACJE

Twój pozytywny nastrój udziela się innym. Masz większą lekkość i otwartość w rozmowie. Ludzie Cię lubią i cenią Twoje zdanie.

 

SPOKÓJ

Łatwiej kontrolujesz swoje stany emocjonalne. Nie wchodzisz w skrajne emocje, szybciej czujesz wewnętrzną harmonię i spokój.

 

BTB BUSINESS pomoże Ci wejść w biznesowe flow, aby pozałatwiać wszystkie ważne sprawy, nabrać mocy, zdecydowania i konkretnie podążać za swoimi celami. Na zewnątrz chaos, a w Tobie - konkret i zdecydowanie.

W biznesie potrzebujesz pewności, osadzenia w sobie i wewnętrznej motywacji. Sprawdź jak ją osiągnąć:

 

 

ZWIĘKSZ MOTYWACJĘ DO REALIZACJI WŁASNYCH WAŻNYCH CELÓW

 

W życiu istotne jest nie tylko to, jak postrzegają Cię inni, ale przede wszystkim to, jak czujesz się TY - sam ze sobą. Czy chce Ci się każdego dnia wstawać, aby robić to, co robisz? Czy masz motywację i chęć do pracy? Czy widzisz sens tego, co robisz?

 

Większość ludzi kieruje się tzw. motywacją zewnętrzną. Oznacza to, że tak naprawdę nie żyją swoim życiem, tylko wykonują narzucone im przez społeczeństwo obowiązki i zadania. Można to przyrównać do zachowań dziecka, które w szkole musi być kierowane przez innych, bo samo nie wie czego chce.

 

Kilkanaście lat takiego wychowania czyni z ludzi coś na wzór robotów, którzy ze strachu posłusznie wykonują narzucone im zadania.

 

Nie mają oni już dostępu do motywacji wewnętrznej. Do tzw. wewnętrznego prowadzenia. Tak naprawdę, do końca nie czują, czego chcą lub jeśli tylko to poczują, to boją się za tym podążać.

 

BTB BUSINESS zawiera w swoim składzie związki wydzielanie przez tzw. gruczoły Montgomerego, które przywracają do naszego naturalnego stanu, jakim jest czucie siebie w mocy, odwadze, spokoju i zaufaniu do siebie samego.

 

Można powiedzieć, że "przypominają" naszej wewnętrznej części o tym, co jest dla nas ważne.

 

W ten sposób nie tylko prowadzenie własnego biznesu staje się spójne z prawdziwym Tobą, ale Ty sam komunikując się w pracy z innymi ludźmi swobodniej i odważniej wyrażasz prawdziwego siebie. Masz odwagę powiedzieć co jest dla ciebie ważne, z czym się nie zgadzasz i czego chcesz. W skrócie, masz większą odwagę, by być sobą.

 

 

LEPSZE SAMOPOCZUCIE!

 

BTB BUSINESS wpływa również na Ciebie, poprawiając Twój nastrój, zwiększając pozytywne nastawienie i ogólne dobre samopoczucie. To sprawia, że masz większy dostęp do wewnętrznych zasobów, jakimi są Twoja odwaga, poczucie wewnętrznego entuzjazmu oraz mocy.

 

 

PEWNOŚĆ SIEBIE!

 

Korzystając z BTB BUSINESS nie tylko tworzysz wokół siebie aurę silnej osobowości, ale przede wszystkim - specyficzne związki semiochemiczne zawarte w 10ml flakonie wpływają również na Twoje poczucie wewnętrznej harmonii, spokoju i pewności siebie.

 

Ty sam chcesz dla ludzi lepiej. Bo wiesz, że gdy inni są zadowoleni, Ty również na tym zyskujesz. Nie tylko dobrymi relacjami, ale poczuciem, że pomagasz innym stawać się lepszymi ludźmi - bardziej szczęśliwymi i żyjącymi bez umniejszania swojej osobowości.

Czyste ludzkie feromony podkreślają Twoją osobowość i sprawiają, że otoczenie postrzega Cię jako osobę zdecydowaną i dominującą, ale jednocześnie jako człowieka godnego zaufania.

 

Nie musisz chwytać się zewnętrznych liderów, nie musisz podążać za światem, który straszy i pogania z każdej strony. Masz wewnętrzną motywację do tworzenia dla siebie takiej rzeczywistości, jaki lubisz. Chcesz tworzyć coś, co sprawia, że Twoje serce bije szybciej, a źrenice rozszerzają się z podniecenia. Zaczynasz żyć. Zaczynasz czuć swój potencjał. Swoją wewnętrzną radość. I kreujesz - zarówno w pracy, jak i w swoim prywatnym życiu.

 

W takim stanie wszystko co robisz ma sens, przynosi większą radość. A to sprawia, że czujesz satysfakcję.

 

Możesz prowadzić takie życie, gdy bierzesz los w swoje ręce i krok po kroku realizujesz prawdziwego siebie, w takiej wersji rzeczywistości, jakiej chciałbyś doświadczać.

 

 

ZAUFANIE!

 

Badania neurologiczne wykazały, że wszystkie impulsy zapachowe trafiają bezpośrednio do układu limbicznego, gdzie są rejestrowane przez naszą podświadomość. To tutaj rodzą się uczucia, skojarzenia, emocje, sympatie i antypatie

 


Zwartość dużej ilości Androstenolu wpływa na zwiększenie pozytywnego odbioru Twojej osoby przez innych. Pracując z ludźmi potrzebujesz, aby wokół panowała otwartość, rozmowność i atmosfera przyjazności. Jeśli chcesz, aby praca z innymi stała się przyjemnością, postaw na dobrą komunikację.

 

 

FEROMONY 3 GENERACJI - SUBSTANCJE Z NOWEJ RODZINY FEROMONÓW

 

Każdy nowy flakon BTB BUSINESS składa się z 3 grup związków semiochemicznych:

1. klasyczne FEROMONY

4.0 mg feromonów

Każdy flakon BTB BUSINESS, jako podstawę, ma zagwarantowaną mieszaninę skutecznych feromonów - w stężeniu o koncentracji 0.4mg/ml, wpływających na narząd VNO innych

 

2. NOWE FEROMONY

1.0 mg feromonów

BTB BUSINESS zawiera dodatkowo mieszaninę feromonów ukierunkowanych stricte na działanie motywacyjne i biznesowe

 

3. FEROMONY 3. GENERACJI

1.5 mg związków

BTB BUSINESS (podobnie jak SUPREME) zawiera zaawansowane technologicznie feromony, z pionierskiej rodziny związków semiochemicznych (stężenie 0.15mg/ml), których nie zawiera żaden inny produkt na świecie

 

 

JAK FEORMONY BTB USPRAWNIAJĄ SAMOPOCZUCIE?

 

BOOSTER DOBREGO SAMOPOCZUCIA

 

Jeśli masz dość pośpiechu, ciągłego spięcia, niepokoju i złości, gdy rzeczy nie idą po Twojej myśli, sięgnij po spokój i wewnętrzną harmonię. Sięgnij po tę część w Tobie, w której jest przestrzeń - na kreację, na widzenie rzeczy pozytywnie, na świadomość że "jest dobrze" i "mam czas", w której jest przestrzeń na wewnętrzne poczucie - "spokojnie... zdążę".

 

BTB Business bazuje na feromonach 3 generacji, które wpływają nie tylko na osoby, z którymi nawiązujesz relacje handlowe, ale również na Ciebie - abyś był bardziej rozluźniony, spokojny, z poczuciem dystansu, wewnętrznej przestrzeni, z poczuciem że zdążysz, że masz czas, że spokojnie, krok po kroku realizujesz wszystkie zadania - ale w swoim tempie. Bez presji, bez nacisku, bez spiny.

 

To życie jest dla Ciebie, a nie przeciwko Tobie.

 

To ważne, aby pozytywnie patrzeć na świat, w którym żyjesz. Inaczej będziesz się męczyć, harować, zajeżdżać, w poczuciu wewnętrznej walki i rozedrgania.

 

Tylko jak zmienić to wewnętrzne negatywne postrzeganie świata na okulary bardziej pozytywne?

 

Feromony BTB BUSINESS zawiera w swoim składzie specyficzne związki semiochemiczne, które stymulując nabłonek węchowy pomagają przywracać Twoją równowagę emocjonalno-psychiczną do poczucia wewnętrznej harmonii i stabilności.

 

BTB Business to narzędzie nie tylko na skuteczne negocjacje i dobre relacje ze współpracownikami, ale również na zmniejszenie negatywnych stanów emocjonalnych, lęku czy niepokoju.

 

Pozwól sobie zamienić stres na zadania do wykonania, a brak pewności w poczucie mocy i zdecydowania.

 

Biznes może być jeszcze prostszy, bardziej lekki i naprawdę przyjemny. Twoje życie nie musi być składanką zmartwień, pośpiechu, trudów i walki - z urzędami, z ludźmi, ze światem, który na każdym kroku robi problemy.

 

Możesz z większym spokojem wypełniać swoje obowiązki i powinności - które przestają być karą, a stają się realizacją własnej kreacji, w przyjemności bycia i dobrym samopoczuciu.

 

 

NIE SEKSUALNY

 

W porównaniu do innych produktów BTB BUSINESS cechuje mniejszy charakter seksualny. Jego działanie ukierunkowane jest na aktywność zawodową.

 

Te feromony, które miały charakter seksualny, zostały zminimalizowane. W ich miejsce zostały dobrane specjalnie feromony, których zadaniem jest zwiększać Twoją pewność siebie, otwierać ludzi na relacje z Tobą, zwiększać zaufanie drugiej strony do Twojej osoby, a także łagodzić atmosferę w sytuacjach stresujących.

 

Co ważne, BTB BUSINESS zawiera również nowo odkryte związki z nowej rodziny feromonów 3 generacji, których zadaniem jest wpływać na poczucie bezpieczeństwa Twoich kontrahentów i rozmówców, tak, aby relacja między Wami była przyjemna, przebiegała w luźnej atmosferze i zaufaniu.

 

 

OBNIŻENIE POZIOMU STRESU

 

Pod wpływem nowych feromonów łatwiejsze staje się zachowanie koncentracji, spokoju i emocjonalnej równowagi w trudnych, stresogennych sytuacjach.W chwilach podejmowania ważnych decyzji pomagają wprowadzić się w stan naturalnej ciszy oraz wewnętrznej harmonii. Pozwala to panować nad sobą i kontrolować przebieg sytuacji.

 

 

JAK FEROMONY BTB ZMNIEJSZAJĄ STRES?

 

STAN WEWNĘTRZNEJ HARMONII

 

Wyobraź sobie, że wstajesz rano. Budzisz się z pomysłem, który chcesz zrealizować. Nie myślisz o negatywach, ale o tym, jak możesz zrealizować to wyobrażenie. Tę myśl, która pojawiła się tuż po przebudzeniu. Wstajesz i wdrażasz tę kreację w życie. Tworzysz. Bo lubisz działać. Nie dlatego, że musisz, a dlatego, że lubisz.

 

BTB BUSINESS zawiera w swoim składzie specyficzne związki z nowej rodziny feromonów trzeciej generacji, które pomagają przywracać Twój rdzeń psycho-fizyczny do jego prawidłowej, naturalnej formy. Formy, w której masz moc, czujesz siebie i spokojnie tworzysz, ze źródła swojej inspiracji.

 

Celem tych związków jest zmniejszanie poczucia lęku i zagrożenia, co sprawia, że jesteś gotów, by przywrócić Twoją naturalną, prawdziwą strukturę, to, kim jesteś w swojej esencji.

 

Jesteś człowiekiem aktywnym, skoncentrowanym, spokojnym. Masz czas na zrealizowanie wszystkich swoich marzeń i planów. Nie musisz się spieszyć. Działasz w swoim tempie. Na swoich warunkach. Ilość negatywnych myśli w Twojej głowie maleje. Dbasz o swój coraz głębszy wewnętrzny spokój. Przyglądasz się swoim wewnętrznym emocjom i nie dajesz im się porwać. Czujesz coraz większe oparcie w sobie i zaufanie do tego, co czujesz.

 

W badaniach naukowych zauważono, że feromony wydzielane przez tzw. gruczoły Montgomerego wykazują działanie m.in. odstresowujące, zmniejszające lęk i rozdrażnienie. Te substancje wyizolowano i zamknięto w 10ml flakonie.

 

Osoby, które chcą opanować stres i wewnętrzny niepokój, mogą wdychać te feromony np. przed ważnym spotkaniem albo wystąpieniem publicznym. Wpływa to zarówno na wzrost poczucia komfortu oraz pewności siebie, jak również może minimalizować takie objawy stresu jak trzęsące się dłonie albo drżący głos. Wraz z BTB SUPREME stajesz się pewniejszy siebie, łatwiej panujesz nad swoimi emocjami i czujesz się swobodniej w każdej sytuacji.

 

Pod wpływem nowych feromonów łatwiejsze staje się zachowanie koncentracji, spokoju i emocjonalnej równowagi w trudnych, stresogennych sytuacjach. W chwilach podejmowania ważnych decyzji pomagają wprowadzić się w stan naturalnej ciszy oraz wewnętrznej harmonii. Pozwala to panować nad sobą i kontrolować przebieg sytuacji.

 

 

WYŻSZE STĘŻENIE. ZMIENIONY SKŁAD. WIĘKSZA WYDAJNOŚĆ.

 

 

CO OTRZYMUJESZ?

KUPUJĄC BTB BUSINESS OTRZYMUJESZ:

4.0 mg klasycznych feromonów, które wpływają
na otocznie
1.0 mg feromonów nowej generacji, które wpływają
na Ciebie i na otoczenie
1.5 mg estrów z rodziny związków semiochemicznych,
które wpływają na Ciebie

 

 

INFORMACJE TECHNICZNE

 

Opakowanie: 10ml szklany flakon z zakraplaczem
Wydajność: 370 kropel
Aplikowana doza substancji: 27mcl / 1 kroplę
Stężenie: 0,65 mg/ml
Ilość feromonów w 1 kropli: 17.57 mcg czystych feromonów
Skład BTB Man: Androstenol, Androstenon, Androsteron, Androstanon + inne + feromony z nowej rodziny 3 generacji
Skład BTB Woman: Androstenol, Beta-Androstenol, Androstanon, Kopuliny, Estratetraenol + inne + feromony z nowej rodziny 3 generacji

 

 

WPŁYW NA CIEBIE I OTOCZENIE

 

FAZA 1 (pierwsze 15 minut):
W pierwszej kolejności, gdy wdychasz nowe związki, działają one na Ciebie - przypominając Twojemu ciału - somatyce - o naturalnym spokoju, wewnętrznej harmonii i relaksie. Ich zadaniem jest wpływać nie na otoczenie, ale na Ciebie. Dlaczego? Ponieważ dopiero wtedy, gdy jesteś w stanie wewnętrznej równowagi możesz w efekcie naturalnie i swobodnie działać w zewnętrznym świecie i skutecznie komunikować się z innymi.

 

FAZA 2 (od 3 minuty, do 3 godzin):
Druga część opiera się na działaniu na otoczenie. Ludzie, którzy są obok Ciebie wdychają Twoje feromony, dzięki czemu stają się wobec Ciebie bardziej przyjaźni, bardziej otwarci, chętni do rozmowy i interakcji.KROPLA, KTÓRA ZMIENIA TWOJĄ POZYCJĘ

 

Możesz stosować BTB BUSINESS tuż przed ważnym spotkaniem, zebraniem, konferencją, na której potrzebujesz wyrazić swoje zdanie, wyrazić swój punkt widzenia.

Niektórzy aplikują kroplę pod nos tuż przed ważną rozmową telefoniczną, aby zwiększyć swoją pewność siebie i asertywność.

Możesz też wykorzystywać BTB Business załatwiając ważne i trudne sprawy urzędowe, podczas wizyty w banku czy w miejscach, w których chciałbyś, aby osoby po drugiej stronie darzyły cię większym zrozumieniem. Dzięki ich otwartości i życzliwości Twoje ważne sprawy mogą być potraktowane bardziej miękko i przychylnie.

Stężenie feromonów Bardzo mocne
Dozownik Zakraplacz
Pojemność 10ml

Opinie

Napisz opinię

BTB BUSINESS for Man - 10 ml

BTB BUSINESS for Man - 10 ml

Poznaj BTB BUSINESS. Najbardziej zaawansowane technicznie feromony na rynku europejskim.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: